‘مطالعه موردی در رسانه ها تعصب’: Kayleigh McEnany انفجار واشنگتن پست برای گرفتن او خارج از چارچوب

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany برگزار شد تا واشنگتن پست به عنوان مثال از رسانه ها تعصب.

زیر پنج شنبه مطبوعات جلسه McEnany مشترک WaPo جیر که برش مهم زمینه از نظرات آن را “مطالعه موردی در رسانه ها دارد.” (مربوط به: ‘باید اجازه دهید من پایان جیم این است که یک کابل اخبار بخش’: Kayleigh McEnany عذاب سی ان ان Acosta برای ایجاد وقفه)

واشنگتن پست را صدای جیر جیر از سمت چپ McEnany توضیح در مورد چگونه علم شد در کنار بازگشایی مدارس و امید بستن به سادگی می گویند “دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در مدرسه reopenings: ‘علم و نه باید در راه بود”.

واشنگتن پست به دور از تنهایی در آن فریم از McEnany نظرات.

وجود دارد چند علاوه بر McEnany که تحت فشار قرار دادند در برابر این روایت, تماس از کسانی که تا به حال چپ کردن متن از نظر او.

سی ان ان لنگر جیک Tapper تحت فشار قرار دادند پشت در مهمان سانجی گوپتا که پیشنهاد کرد که به دستور او ممکن است یک قدم اشتباه.

“اول از همه من نمی فکر می کنم شما تا به حال می خواهم به می گویند: “علم باید در راه ایستاده از این'” گوپتا گفت:, و اضافه کرد که این بیانیه آمد مانند یک “جایگزین حقایق” وضعیت.

“من فکر می کنم او در تلاش بود به استدلال می کنند — اگر من فقط می تواند می گویند سانجی” دق الباب قطع شود. “من فکر می کنم که او فقط در تلاش بود به می گویند که علم نباید در راه ایستاده زیرا علم در کنار ما است.”

دق الباب رفت و در را به نشان می دهد که او مطمئن بود که علم شد به طور کامل در کنار بازگشایی و هشدار داد که پذیرفته علم و کاخ سفید نمی همیشه چشم به چشم اما آن را نمی McEnany نظرات لزوما ظالمانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de