توسط PTI

امریکا: یک مورد برای خیانت به ثبت رسیده است در برابر مقامات Bajaj آلیانز بیمه عمومی در امریکا شهرستان در مرکزی, Maharashtra برای پرداخت کشاورزان ادعا می کند تحت نخست وزیری محصول بیمه طرح.

مقامات دولتی گفت: این شرکت قرار بود به بررسی ادعاهای تحت ‘Pradhan Mantri Fasal بیما Yojna’ و پرداخت بیمه ظرف دو هفته پس از دریافت گزارش های لازم از سوی دولت است اما آن را انجام نمی در بسیاری از موارد.

این شرکت آیا تصمیم گیری به عنوان بسیاری از 1,34,943 بیمه ادعا می کند برای محصول آسیب ظ توسط کشاورزان از این منطقه در طول مدت مندرج مقامات ادعا.

روز سه شنبه معاون مدیر زراعت اداره دیلیپ Jadhav شکایت علیه سه پونا مبتنی بر مقامات شرکت بیمه تحت IPC بخش 409 (کیفری نقض اعتماد) و 420 (تقلب) در شیواجی نگر ایستگاه پلیس در اینجا گفتند.

یک گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت شده است به آنها اضافه شده است.

هنگامی که تماس نظر, Bajaj آلیانز در بیانیه ای گفت که “همانطور که در ارائه محصول بیمه طرح دولت پيشين خود را فراهم کرده است واقعی و معیار عملکرد محصول پایه و اساس که در آن ضرر و زیان محاسبه می شود”.

شرکت “بموقع حل و فصل همه واجد شرایط ادعا می کند به عنوان در ماهاراشترا دولت گزارش” آن گفت:, و اضافه کرد که “این نمی تواند پرداخت ادعا می کند صرفا به این دلیل که کشاورزان تحت پوشش محصول طرح بیمه مگر اینکه کشاورزان در واقع متحمل ضرر و پشتیبانی شده توسط این گزارش از ایالت ماهاراشترا”.

“اگر شاه ظ سپس همان غلط است” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de