منتشر شده در 1532, Nicolo Machiavelli را “شاهزاده” توصیف با صداقت چگونه “اقدامات مردان بزرگ” منجر به کسب و حفظ قدرت سیاسی است. نزدیک به 500 سال بعد Tevi تروی “مبارزه خانه” یک جانشین شایسته برای “شاهزاده” پوشش “برخی از juiciest nastiest و مهم ترین برادرکشی دولت مبارزات مدرن در تاریخ آمریکا است.”

تروی به رسمیت شناخته ریاست جمهوری مورخ و ارشد سابق کاخ سفید رسمی نشان می دهد یک چارچوب برای بررسی کاخ سفید رقابت. دولت مشخص ایدئولوژیک انشعابات کمی احترام به روند و ریاست جمهوری تحمل اختلافات هستند تروی در نتیجه به احتمال زیاد به تجربه درونی نزاع. Troy اختصاص داده است بسیاری از کتاب خود به توضیح داد که چرا.

اما چه چیزی باعث “مبارزه خانه” ایستادگی و باعث می شود آن را لذتبخش سرگرم کننده به عنوان خوانده شده است که گنجینه ای از بیش از حد-ظالمانه-به-بود-معتقد بودند (اما واقعی) حکایات تاریخی.

کاخ سفید رقابت می تواند تبدیل به باطل و شخصی است. ریچارد نیکسون یک بار اظهار داشت: از مشاور امنیت ملی هنری کیسینجر را در رقابت با وزیر امور خارجه ویلیام راجرز “Goddamn آن … او [کیسینجر] کرال در مورد تلاش برای پیچ راجرز.”

رقابت می دانم که هیچ مرزهای حزبی. Troy اختصاص داده است توجه به تلخ (و سرگرم کننده) رقابت بین لیندون جانسون و بابی کندی. به عنوان جو کندی گفت: پسر خود را “زمانی که بابی متنفر شما ماندن متنفر بودم.”

مسائل مربوط به نفس حرفه ای چمن و کنترل مرکزی به ترین کاخ سفید رقابت. مقامات دولت باید چندین محاکمه و درست تاکتیک های در اختیار خود را.

تحقیر

مقامات کاخ سفید شده اند شناخته شده برای کوچک کردن, شرمسار و القای ترس از تحقیر در رقبای خود و زیردستان. ریچارد Darman رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را OMB مدیر شاغل این تاکتیک به طوری که اغلب — و با تعصب — که در پایان دریافت این درمان شناخته شده بود به عنوان “Darmanized.”

لری Speakes رئیس جمهور ریگان را, سخنگوی, و David Gergen کاخ سفید مدیر ارتباطات بنا به گزارش ها تا به حال آن را برای هر یک از دیگر. به رسم unflattering توجه به Gergen شش پا-چهار قاب Speakes را فشار دستیار “تنظیم و سفت قابل تنظیم کاخ سفید تریبون به پایین ترین ارتفاع قبل از Gergen صحبت می کنند.” Speakes خود نوشت: “Gergen را در و برج بیش از آن مانند Ichabod Crane. او هرگز قادر به کشف کردن که چرا تریبون را به او زده و زیر کمر.”

اخیرا زمانی که دیک موریس — که همه نشانه جهان منفور توسط کلینتون رئیس جمهور دیگر دستیاران — موفق به موقعیت یک دست پرورده کلینتون در کاخ سفید”, متوحش کننده, فعالیت های در برابر [او] … شامل انکار او یک میز به او اطلاعات نادرست در مورد زمان و مکان و خنده در نتیجه تاخیر.”

اعمال کنترل

کاخ سفید مشاوران ارشد و مقامات دولت گاهی اوقات استفاده از موقعیت خود به مردم را در خود جای.

یکی به خصوص تند مثال درگیر وزیر امور خارجه, جان فاستر دالس و هارولد Stassen یک فرماندار سابق و دستیار ویژه رئیس جمهور آیزنهاور. به عنوان آنها را از حضور در سیاست خارجی جمع آوری دالس به جزئیات امنیتی ضربه تند وشدید زدن Stassen اختصاص داده شده ، Troy می نویسد: “در نه چندان ظریف به عنوان مثال از واشنگتن سرزمین او سپس به ارائه Stassen سوار شدن در آنچه قرار بود ماشین خود را.”

سال بعد هنری کیسینجر — هرگز یکی به خودداری از پرتاب وزن خود را در اطراف — گسترش اندازه بال غربی دفتر تنظیم برای حذف یک حمام خصوصی از همسایه ، برایس هارلو مستاجر که احساس او تا به حال آخر خنده, اما. به عنوان او آن را “در راه من خوشحالم که می دانم جای من استفاده می شود به sh*t خواهد بود هنری است.”

با توجه به تروی, جیم بیکر و مایک Deaver دو از مهمترین ارشد کاخ سفید مشاوران در ریگان اول مدت هر دو متنفر وزیر امور خارجه آل Haig. آنها سعی کردند به او رانندگی خارج از دولت توسط او پر از بدبختی است. Troy می نویسد: “در یکی از ریاست جمهوری در سفر به لندن Deaver نه تنها مطمئن ساخته شده است که Haig نیست سوار با رئیس جمهور در, دریایی, یکی, اما همچنین مطمئن ساخته شده است که هلی کوپتر Haig بود پر سر و صدا بود و ناراحت کننده. در پاسخ به این فاصله از رئیس جمهور Haig پرسید: “چه هستم من مبتلا به جذام?'”

اخیرا زمانی که رام امانوئل رئیس جمهور اوباما اولین رئیس ستاد در بر داشت خود را به طور فزاینده ای در تقابل با مشاور ارشد (و اوباما دوست خانوادگی) والری جارت او به دنبال دریافت جارت از راه توسط او منصوب به اوباما خالی بسازید. میشل اوباما خنثی طرح که تروی می نویسد: “رهبری به Emanuel ناگهانی کشف است که او همیشه می خواستم به شهردار شیکاگو است.”

کنترل اطلاعات

کاخ سفید رقابت اغلب مبارزه با نهایی منبع: اطلاعات. یک عمل استاندارد است به اشتراک گذاری اطلاعات تنها زمانی که کاملا ضروری است و برگزاری داخلی پیش نویس اسناد و سخنرانی تا زمانی که آن را به طور موثر در اواخر بیش از حد برای دیگران به بازنویسی و یا حتی آنها را ویرایش کنید.

مرتبط با عمل است که برای شرکت در گمراهی و عذر. تروی و در عین حال دوباره نقل از هنری کیسینجر را سوء استفاده. “برای حفظ محرمانه بودن چین بحث” تروی می نویسد: “کیسینجر جعلی یک بیماری در سفر به پاکستان است.” کیسینجر سپس تضعیف به چین و بی سر و صدا مرتب جمهور سفر تاریخی نیکسون و باز از چین بدون وزیر امور خارجه ویلیام راجرز دانش است. کیسینجر حتی دستور خود در شورای امنیت ملی کارکنان تهیه سه مجموعه مختلف از جلسه کتاب: “برای کسانی که در واقع رفتن به چین; برای کسانی که نمی خواهید به چین اما کسانی که آگاه بودند از این سفر و برای کسانی که نمی خواهند و نمی دانستند.”

نشت

از چندین تاکتیک خطاب در مبارزه با خانهnone دریافت توجه بیشتر از نشت. نشت عمدی و غیر مجاز به انتشار اطلاعات خود را به نگاه خوب به حریف نگاه بد و یا برای پیشبرد و یا جلوگیری از یک سیاست خاص.

نشت است آلوده به رئیس جمهور گاهی اوقات منجر به شدید تلاش برای جلوگیری از وقوع آن است. قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ساخت دیوار خود را رئیس جمهور لیندون جانسون تهدید برای ساخت یک دیوار بین غرب گرا و اجرایی ساختمان اداری درب بعدی را به جداگانه در کاخ سفید کارکنان و خبرنگاران.

“نشت” تروی آمده: “بخشی از حاکم.” برای پرهیز از نشت به طور یک جانبه خلع سلاح. برعکس افراد باهوش که قبول و با استفاده از نشت را به نفع خود.

در طول فورد, دولت, برای مثال, Al Haig — سپس کامپیوتری کاخ سفید و رابرت هارتمن جانباز فورد دستیار به طور معمول محکم به بیرون درز اطلاعات در هر یک از دیگر. به عنوان ریچارد ریوز نوشت: در New York Magazine, “فورد می تواند خواندن Haig-الهام ستون مورد هارتمن اداری بی کفایتی و لغزش وضعیت در دفتر بیضی و هارتمن-الهام ستون مورد Haig را براندازی ریاست جمهوری احكام است.”

Machiavellian درس

تحقیر پرتاب آنهایی که وزن و مرحله-مدیریت اطلاعات هستند و تنها تعداد کمی از تاکتیک خطاب در مبارزه با خانه. Troy ممکن است مجموعه ای از به روز رسانی “شاهزاده” برای مدرن امریکا, اما این چیزی است که او انجام داده است.

به عنوان Troy می نویسد: “کاخ سفید همواره مبارزه با خانه.” در حال حاضر وجود دارد یک کتاب — “مبارزه با خانه ای” — که به آن رقابت توجه آنها سزاوار است.

جیمز کارتر در خدمت حدود هفت سال در جورج دبلیو بوش دولت از جمله دو سال در کاخ سفید به عنوان دانشیار مدیر شورای اقتصاد ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im