کارسون دالی و سیری خوش آمدید نوزاد دختر در میان شیوع کروناویروس

کارسون دالی و همسرش سیری مشترک خبر بسیار خوشحال پنج شنبه که این دو به استقبال تولد خود را چهارمین فرزند یک دختر کوچک به نام گلدی میان شیوع کروناویروس.

در یک عکس ارسال شده در Instagram به 46 ساله میزبان تلویزیون مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی با همسرش هر دو با پوشیدن ماسک صورت در حالی که نگه داشتن نوزاد خود را در سلاح های خود را در حالی که در یک اتاق بیمارستان. (مرتبط: ستاره Maren موریس سهام در حال تغییر زندگی نیوز)

خود نوزاد دختر نشان داده شده است همه در همراه یک پتو و همچنین به نظر می رسد به پوشیدن یک ماسک محافظ. پست شد توسط صفحه شش.

“دالی سیاره منحصر به فرد” و “صدای” میزبان مزبور شیرین پست “کارسون & سیری در دالی سیتی (سلام! که ما!) همراه با افتخار خواهر و برادر, Jackson, James (11) اتا جونز (7) و لندن افزایش یافت (5) فراتر از آن هیجان زده به اعلام ورود گلدی پاتریشیا دالی!” (مرتبط: نیک کانن استقبال پسر به دنیا)

“او متولد شد و در 4:08pm (ET) در آینده در 8.2 lbs & 20 اینچ طولانی,” او اضافه شده است. “برو و مادر انجام می دهند. این دالی خانواده می خواهد به ارسال خاص با فریاد به فوق العاده شجاع & فداکارانه کادر پزشکی در بیمارستان ما در نیویورک و همچنین بسیاری از مردم شجاع در خط مقدم از این بسیار ناراحت کننده است. virus.”

کارسون ادامه داد: در حالی که از او تشکر کرد “خدا نه تنها برای امن تولد دختر ما بلکه برای خود کار خستگی ناپذیر با توجه به بسیاری از نیاز. آن است که یک رویداد تلخ و شیرین برای ما به عنوان ما بسیار سپاسگزار اما همچنین متوجه این بی نظیر در تاریخ ما است.”

این جفت ارز پس از تشکر از همه برای “آرزوهای خوب و بپرسید که شما به ما بپیوندید در دعا برای بسیاری از درد و رنج در سراسر جهان است. خدا به شما برکت دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>