Carrie Underwood سهام جزئیات بیشتر در مورد زمانی که او اولین آلبوم کریسمس را رها

Carrie Underwood کردم قطعا توجه همه را دوشنبه هنگامی که او از اخبار هیجان انگیز است که او اولین آلبوم کریسمس اتفاق می افتد.

37-سال-قدیمی موسیقی کشور سوپراستار به اشتراک گذاشته شده عکس از کاور از تعطیلات آینده آلبوم درستی با عنوان”کری آندروود: هدیه من.” در ضربه محکم و ناگهانی “عیسی چرخ” hitmaker به نظر می رسد در فصل زمستان با مضمون پس زمینه در حالی که با پوشیدن یک فک انداختن طبقه و طول لباس شب قرمز. (مرتبط: اتمام داغترین به نظر می رسد از 60 جایزه گرمی [نمایش اسلاید])

او مجبور به توضیح زیادی در مورد این پست عالی و به سادگی زیر نویس آن “من می دانم ما در وسط تابستان اما من نمی توانستم صبر کنید تا به شما بگویم….در اولین آلبوم کریسمس #MyGift در حال آمدن است 25 سپتامبر!” (مرتبط: جشن Anna Kendrick تولد با داغترین به نظر می رسد [نمایش اسلاید])

“خیلی دوست دارم به این رفته و من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن آن با شما,” او اضافه شده, همراه با لینک به وب سایت خود را که می دهد اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که طرفداران می توانند انتظار می رود.

در این ویدئو او توضیح داد که چگونه او همیشه “می خواستم به یک آلبوم کریسمس” در حالی که او نشان داد که بلافاصله پس از او “گریه زیبا” تور او می دانست که آن را “گام بعدی او می خواست به.”

“من همیشه می خواستم برای ایجاد یک آلبوم کریسمس و از آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده” آندروود توضیح داده شده در این بیانیه است. “من می دانستم که این امر می تواند به آینده موسیقی پروژه پس از بسته بندی تور من در سال گذشته و من فکر می کنم آن را تبدیل به زمان مناسب برای یک آلبوم در این دوره از چنین شخصی و معنوی انعکاس.”

“برای من مهم تر از همیشه به تمرکز در معنای واقعی کریسمس در یک پروژه شبیه به این,” او اضافه شده است. “حتی اگر از آن شده است یک سال سختی برای همه ما گاهی اوقات احساس می کنم مثل بزرگترین تحقق می تواند با الهام از سخت ترین دوران و ما را بیشتر به خاطر چیزهایی که ما فراموش کرده اند و برای آنچه که واقعا مهم است.”

“هدیه من” می آید سپتامبر 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im