کاردینالز مربی Kliff Kingsbury فکر آریزونا خواهد آتش او را پس از هفته و 2 از فصل NFL

Arizona Cardinals مربی Kliff Kingsbury فکر او نمی خواهد بیش از دو بازی در لیگ هنگامی که فصل آغاز شده است.

کاردینالز فصل باز در برابر شیرها دیترویت و بازی به پایان رسید در یک کراوات. در اوایل آریزونا شد, خفه شدن قبل از Kyler موری و شرکت بیدار شد. در اوایل beatdown سابق Texas Tech مربی فکر کردم که او رفتن به از دست دادن شغل خود. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

Kingsbury گفت: پس Ryen Russillo پادکست با توجه به CBS Sports:

مبالغه نمی کنم, من فکر می کنم ” من نمی توانم باور کنم فقط که خریداری شده است خانه. من میخوام در اینجا دو بازی و آنها قصد آتش من.’ بود که در مورد بالاترین اضطراب من تا به حال در حاشیه. واقعا هر چیزی که ما سعی در انجام یک فاجعه کامل.

این باید به شما نشان دهد که چگونه انتظارات بالا در NFL. کاردینالز در آورده Kingsbury چرا که او اجرا می شود بسیار سریع جرم.

سپس آنها رفت و پیش نویس Kyler موری به اجرای آن جرم برای جوان مربیگری ستاره. در عین حال او هنوز هم فکر او ممکن است از دست دادن شغل خود را از دو هفته به این فصل است.

وجود دارد یک صفر درصد شانس کاردینالز قرار بود به آتش موری پس از یک فصل اجازه دهید به تنهایی دو بازی. که فقط یک فکر پوچ.

این واقعیت Kingsbury فکر آن را حتی ممکن است نشانه روشنی برنده است و تنها چیزی که مهم در NFL.

این فقط برد اما برنده بلافاصله.

البته Kingsbury نمی اخراج و جرم بود جای تعجب چشمگیر با موری بازی کارفرمایی. چیزی به من می گوید کاردینالز آینده ای روشن و Kingsbury می تواند به متوقف کردن نگرانی در مورد امنیت شغلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>