کاردینال برک خواستار مرمت توده: ‘بدون کمک خدا ما در واقع از دست داد’

کاردینال ریموند Burke به نام برای ترمیم تمام توده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که کشیش ها و اسقف ها باید صحبت کردن در برابر این لغو شد.

کاتولیک روم کاردینال صحبت کردن در یک شنبه بیانیه ای که در آن او با تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله و مبارزه با ویروس. اما برک همچنین اشاره کرد که “ما در نظر اول این است که رابطه ما با خدا” و گفت که کاتولیک ها نباید صرفا قبول سکولار دولت را تعیین.

“ما کاملا سکولار فرهنگ وجود دارد تمایل به مشاهده نماز عبادت و پرستش مانند هر فعالیت دیگر مثلا رفتن به سینما و یا به یک بازی فوتبال است که ضروری نیست و بنابراین می تواند لغو شود به خاطر در نظر گرفتن هر احتیاط برای جلوگیری از گسترش مرگبار سرایت” آمریکا کاردینال گفت.

“بنابراین ما نمی توانیم به سادگی قبول تعیین از حکومت های سکولار که درمان پرستش خدا در همان شیوه ای به عنوان رفتن به یک رستوران و یا یک مسابقه ورزشی,” برک گفت. “در غیر این صورت افرادی که در حال حاضر رنج می برند بسیار از نتایج این طاعون محروم هستند از کسانی که هدف برخورد با خدا است که در میان ما برای بازگرداندن سلامت و صلح است.”

کلمات خود را به عنوان اسقف در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان فراخوان برای لغو همه توده و تعلیق همه خدمات کلیسا. (مرتبط: بزرگترین کلیسای کاتولیک در آمریکای شمالی درهای بسته برای اولین بار در حدود 100 سال)

Pope Benedict XVI (L) gives his cardinal ring to US Raymond leo Burke (R) during the Eucharistic celebration with the new cardinals on November 21, 2010 at St Peter's basilica at The Vatican. 24 Roman Catholic prelates joined the day before the Vatican's College of Cardinals, the elite body that advises the pontiff and elects his successor upon his death. AFP PHOTO / ALBERTO PIZZOLI (Photo credit should read ALBERTO PIZZOLI/AFP via Getty Images)

پاپ بندیکت شانزدهم به خود کاردینال حلقه به کاردینال ریموند برک (راست) در نوامبر 21, 2010 (ALBERTO PIZZOLI/خبرگزاری گتی ایماژ)

Burke به نام اسقف و کشیش به صحبت کردن در مورد “ضرورت کاتولیک به دعا و عبادت در کلیساها و کلیساهای کوچک” و “اصرار دارند که مقررات دولت نیز برای دولت تشخیص متمایز اهمیت مکان عبادت به خصوص در زمان ملی و بین المللی و بحران است.”

“در گذشته در واقع دولت را درک کرده اند, بالاتر از همه, اهمیت, ایمان, دعا و عبادت از مردم برای غلبه بر یک طاعون,” او اضافه شده است.

برک گفت که وفادار به نوبه خود به مسیح برای نجات از طاعون و آسیبی که “او هرگز نتواند به پاسخ با خالص و فداکار را دوست دارم.”

“فقط به عنوان ما قادر به خرید مواد غذایی و دارو در حالی که مراقبت به گسترش coronavirus در روند بنابراین ما نیز باید قادر به دعا در کلیساها و کلیساهای کوچک, دریافت آیینهای کلیسا و شرکت در اعمال از نماز و ارادت به طوری که ما می دانیم خدا, نزدیکی به ما و باقی می ماند به او نزدیک جاست خواستار بر کمک به” کاردینال اضافه شده است.

“بدون کمک خدا ما در واقع از دست داده است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>