ما نمی توانیم همه فقط همراه (تا آن را بی خطر به نفرت هر یک از دیگر دوباره)?

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست ما با صحبت برایان عزیزم در مورد کمک مالی برنی و اینکه آیا یا نه سیاستمداران و صاحب نظران می تواند پمپ ترمز برای یک دقیقه در زباله حملات تا زمانی که ما ahold از چیزهایی که در مورد کوروناویروس.

گوش دادن به کل نشان می دهد:

سازمان دیده بان برایان عزیزم مصاحبه:

ما در میان یک بحران است که تهدید مردم بدنی و سلامت مالی, نه به ذکر است این کشور است و هنوز بسیاری در سیاست به دنبال نمره ارزان امتیاز خود را در برابر مخالفان سیاسی. نمی تواند ما را از یک استراحت که حداقل برای چند روز است ؟ دولت در مورد به تصویب چیزی است که به احتمال زیاد مهم ترین قطعه از قانون در تاریخ این کشور است و ما باید یک رسانه و یک حزب ترجیح می دهند به طوطی چینی کمونیست نقاط صحبت کردن و سرزنش دولت به نداشتن یک آزمون برای 330 میلیون آمریکایی هنگامی که ما نمی نیاز به یک آزمون برای 330 میلیون آمریکایی و ویروس وجود نداشت چند هفته پیش. مگر اینکه شما یک ماشین زمان بازی این بازی در حال حاضر باعث می شود هیچ حس زمانی که تمرکز باید بر گرفتن از طریق این به عنوان بهترین ما می توانیم. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای بازی سرزنش بعد چگونه در مورد اینکه آمریکایی ها در حال حاضر ؟ ما به این همه با برایان عزیزم.

(مرتبط: این نقشه نشان می دهد که چگونه بسیاری از فوت کرده اند از Coronavirus در هر امور خارجه آمریکا)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

(مرتبط: چه اتفاقی می افتد پس از Coronavirus اوج? دانشمندان مطمئن نیستند)

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>