دستیار ویژه به PM در اطلاعات Firdous عاشق Awan می گوید برخی از مراحل سخت بود گرفته شده در بودجه برای ایجاد ثبات در اقتصاد ملی است. — ژئونیوز فایل

اسلام آباد: دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan روز پنجشنبه گفت که سیستم عامل رسانه های اجتماعی نمی تواند سمت چپ به طور کامل غیر قابل تنظیم, یک روز پس از ژئونیوز گزارش داد که کابینه را تشکیل می دهند یک قدرت برای تنظیم دیجیتال شرکت های رسانه ای.

پاسخ از سخنگوی دولت می آید یک روز پس از منابع تایید به ژئونیوز که کابینه تا به حال مورد تایید مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات ساخته شده است که آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت های به ثبت رسیده در پاکستان و باز کردن دفاتر خود در این کشور است.

Dr Firdous گفت که بزرگترین مشکل مربوط به وب سایت رسانه های اجتماعی بود که با وجود همراه در کشور برای تنظیم این سیستم عامل است.

“دولت باید از هر گزینه های دیگر تا به حال به نبود هر گونه اقتدار در کشور [برای تنظیم رسانه های اجتماعی],” او گفت:.

نخست وزیر مشاور گفت که رسانه های دیجیتال شرکت ارائه خدمات در پاکستان از خارج از کشور و پول از آن. او گفت که این شرکت را مجبور به ثبت نام در پاکستان و باز کردن دفاتر خود در این کشور است.

“هنگامی که این شرکت ها به پاکستان آنها را فراهم خواهد کرد اشتغال برای جوانان,” او گفت:. Dr Firdous گفت که قوانین را نمی توان ساخته شده مطابق با خواسته های رسانه های اجتماعی وب سایت ها.

“ما نمی توانیم ترک این وب سایت به طور کامل غیر قابل تنظیم,” او گفت:. “این قوانین ساخته شده به منظور تسهیل در رسانه های اجتماعی است.”

شرکت رسانه های اجتماعی محدود می شود با توجه به قانون به ارائه داده ها به پاکستان سازمان های اطلاعاتی LEAs

با توجه به قوانین تصویب شده توسط کابینه تمام جهانی رسانه های اجتماعی سیستم عامل ها و شرکت ها را مجبور به ثبت نام در پاکستان در سه ماه و باز کردن دفتر در اسلام آباد در همان دوره زمانی.

رسانه های دیجیتال شرکت خواهد شد که برای انتخاب یک نماینده در پاکستان برای مقابله با یک هماهنگی ملی اقتدار آن خواهد بود مسئول برای تنظیم محتوا در رسانه های اجتماعی.

آن بیشتر نیاز به این شرکت ها برای راه اندازی دیتا سرور در پاکستان ظرف یک سال و باعث می شود آن را اجباری برای آنها به ارائه اطلاعات حساب مجرم انواع جرائم از جمله هدف قرار دادن نهادهای دولتی پخش اخبار جعلی و سخنرانی نفرت درگیر در آزار و اذیت صدور بیانیه که به ضرر امنیت ملی و یا آپلود محتوای کفر آمیز — به هوش و سازمان های اجرای قانون (سوئیچ).

مقامات خواهد, بنابراین, اقدام علیه پاکستانی مدعی هدف قرار دادن نهادهای دولتی در داخل و خارج از کشور در رسانه های اجتماعی. قانون نیز کمک به اجرای قانون مقامات به دست آوردن دسترسی به اطلاعات حساب در بر داشت درگیر در فعالیت های مشکوک.

آن خواهد بود گفت: اقتدار حق برای شناسایی مطالب اعتراض به سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به پایین گرفته شود. در صورت عدم تطابق در عرض 15 روز آن بود که قدرت را به حالت تعلیق خدمات خود را و یا اعمال جریمه به ارزش Rs500 میلیون.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im