نمی توانید استخدام یک آشپز شخصی? این هوشمند فر بهترین چیز بعدی

آه به یاد داشته باشید روز از ملاقات با یک دوست قدیمی و گرفتن یک نیش ؟ و یا صرف یک شب عاشقانه با که کسی در یک رستوران تجملی چیست ؟ متاسفانه فعالیت های روزمره مانند رفتن به خوردن بودن را در خود نگه دارد. و در حالی که پخت و پز در هر وعده غذایی از خانه هیجان انگیز بود در ابتدا از چند ماه به اجتماعی فاصله در صفحه اصلی است که بسیاری از ما هرگز مایل به قدم پا به آشپزخانه دوباره.

در حالی که استخدام یک آشپز شخصی خواهد بود که راه حل واضح نیست بیشتر مقرون به صرفه. اما همه امید از دست داده است. با ابزارهای مانند Tovala فر هوشمند شما می توانید لذت بردن از کاملا پخته شده وعده های غذایی هر شب بدون خیلی بیشتر از روشن کردن یک شماره گیری. چرا که این دولت از-هنر لوازم آشپزخانه که متصل به خانه خود را از Wi-Fi با استفاده از فن آوری هوشمند برای کمک به شما را از طریق کل فرایند پخت و پز از prepping برای پخت و پز.

اگر شما خسته از آماده سازی که همان جوجه کباب غذای هر هفته ما رو از اخبار برای شما. این Tovala فر هوشمند همراه با 60 عظیم کارت های دستور غذا را خوشمزه است که زمانی که اسکن شده به لطف لوازم خانگی به همراه نرم افزار به شما می گوید که دقیقا چه باید بکنید از آغاز تا پایان. به سادگی قرار داده و مواد مورد نیاز با هم و در فر طبخ خواهد شد آن را به کمال هیچ حدس و گمان مورد نیاز است. و اگر شما دستور العمل های خود را در ذهن شما می تواند اسکن بیش از 650 اقلام مواد غذایی از Scan-to-Cook برندها و شلاق تا برخی از جدی غذاهای خوشمزه با تشکر از فر پنج نابغه حالت های پخت و پز.

این که آیا شما در حال پخت و پز چهار پوند مرغ رنگی غذا برای kiddos یا 10 اینچ, پیتزا در این فر هوشمند است که تنها ابزار برای این کار است. و این واقعیت است که آن را بسیار آسان برای استفاده و باعث می شود آن را یکی از مهمترین و به دنبال پس از لوازم آشپزخانه در اطراف به خصوص در طول زمان مانند این. و با تعداد بی شماری از raving در بررسی از بالا tech hd خوردن در خانه است و صدایی هیجان انگیز تر توسط دقیقه است.

“اگر شما از طرفداران از غذا کیت Tovala یک سرمایه گذاری ارزشمند است.” – CNET

“Tovala راحت تر از یک وعده غذایی کیت و سالم تر از مایکروویو غذا. این یک راه حل کارآمد برای پخت و پز سالم در خانه است.” – کسب و کار خودی

فولاد ضد زنگ Tovala فر هوشمند شامل نان و ورق سینی داغ پد و فنجان اندازه گیری. و برای یک مدت زمان محدود شما می توانید گیر یک وعده غذایی تازه تحویل کوپن واقعا گردیده وعده غذایی خوشمزه! تمام این چیزهای عالی برای قیمت با تخفیف فقط $232.99 از تقریبا 350 دلار!

قیمت موضوع را تغییر دهید.

بیشتر از The Daily Caller, فروشگاه

stackSonar(‘stack-اتصال-p’, ‘283’);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im