نمی توانید اجازه می دهد تا وکلا به سفر با قطار محلی, Maharashtra دولت می گوید بمبئی HC

توسط PTI

بمبئی: در ماهاراشترا دولت روز سه شنبه به دادگاه عالی بمبئی در آن نمی تواند اجازه وکلا به سفر با قطار محلی به عنوان آن را به حال محدود تعداد قطار و مسافران به عنوان یک اندازه گیری ایمنی با توجه به COVID-19 شیوع.

در استشهاد به دولت فرستاده شده است که محدودیت در محلی قطار شده بود تحمیل شده به “جلوگیری از ازدحام و حفظ اجتماعی فاصله” و وکلا نمی تواند ادعا هیچ حق قانونی برای استفاده از آنها.

دولت بود در پاسخ به منافع عمومی دادخواهی و چند مداخله برنامه ثبت توسط وکلا در HC به دنبال که آنها را مجاز به سفر به دادگاه توسط قطار حومه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مدافع Shyam Dewani, مشاور اصلی درخواست Chirag Channani گفت: یک نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری Dipankar Datta که چندین وکیل اقامت در حومه شهر در بمبئی و آنها که تحت فوق العاده ای ناراحتی در سفر به دادگاه ها و دفاتر خود را با توجه به محدودیت های محلی سفر با قطار.

Dewani و مدافع Uday Warunjikar مشاوره برای دیگری درخواست نیز گفت: HC که وکلا در حال حاضر نوشته شده به دولت و دولت به دنبال آن خدمات خود را به رسمیت شناخته شود به عنوان خدمات ضروری در طول مستند و به آنها اجازه داده شود محلی سفر با قطار.

Dewani همچنین با اشاره به یک دادگاه عالی دهلی نو شد قضاوت ممکن است اجازه وکلا برای سفر به این سرمایه های ملی از کشورهای همسایه سبکبار.

مدافع کلی Ashutosh Kumbhakoni اما گفته HC دهلی HC قضاوت پرداخته سفر با وسایل نقلیه خصوصی و عمومی حمل و نقل.

بنابراین دادخواهان نمی تواند به دنبال برابری و بر اساس چنین قضاوت او گفت:.

دولت همچنین ارسال از طریق آن استشهاد که وجود دارد هیچ محدودیتی در استفاده از وسایل نقلیه شخصی به جز تعدادی از مسافران در یک وسیله نقلیه.

وکلای بنابراین ما رفت و آمد در وسایل نقلیه خصوصی به عنوان طولانی به عنوان آنها عینک ماسک و در زمان دیگر COVID-19 مربوط به اقدامات احتیاطی.

دادخواهان همچنین گفت: در دادخواستی که به دادگاه کارکنان و کارمندان دولت در مرحله کشیده’ دفاتر در حال حاضر گنجانده شده در فهرست خدمات ضروری به واجد شرایط برای سفر با قطار محلی و ارائه خدمات آن است.

دولت, از این رو, شد, تبعیض آمیز با جلوگیری از وکلا از استفاده از قطار.

دولت گفته در استشهاد وجود دارد بدون تبعیض از آنجا که تنها دولت مرحله کشیده’, کارکنان مجاز به استفاده از قطار محلی و دولت مرحله کشیده که دولت وکلا تا به حال هیچ گونه مجوز.

HC در حال حاضر به کارگردانی دادخواهان برای پاسخ به این دولت استشهاد در عرض یک هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>