نمی تواند اجازه دهد معابد Jain در میان همه گیر باز: Mahrashtra govt به HC

توسط PTI

دولت ماهاراشترا روز پنجشنبه به دادگاه عالی بمبئی گفت که نمی تواند به معابد جاین در شهر اجازه دهد که برای ارادتمند باز شود تا جشنواره پاریوشان را با توجه به همه گیر COVID-19 به نمایش بنشاند.

دولت گفت که باز کردن معابد از 15 تا 23 اوت امسال، به درخواست جامعه Jain، به “خطر ی عنقريب” از گسترش ویروس منجر خواهد شد.

مشاور دولت پورنیما کانتاهریا پاسخ کتبی را قبل از یک نیمکت دادگستری S J Kathawalla و Madhav Jamdar ارائه کرد و گفت که دولت در برابر باز کردن معابد تصمیم گرفته بود که می تواند منجر به گسترش بیشتر از coronavirus, که ممکن است منجر به از دست دادن زندگی.

نیمکت دو دادخواست که توسط اعضای نمایندگی جامعه جااین از شهر ارائه شده بود، شنید.

درخواست کنندگان در طول هشت روز جشنواره پاریوشان به دنبال اجازه ورود به معابد خود بودند.

در روز پنجشنبه، مدافع پراکاش شاه، وکیل در یکی از دادخواست ها، از دادگاه خواست تا از دولت بخواهد که اجازه دادن به افراد در معابد را فقط در یک زمان “10 تا 20” در نظر بدارد.

شاه مدافع گفت: «اعتماد معبد اطمینان حاصل خواهد کرد که بیش از ۲۰ نفر وارد نمی شود»

دادگاه اما گفت که نمی خواد در تصمیم گیری دولت دخالت کنه

اين امکان نداره اگر شما متوجه شده اید، دیروز، هیچ گوویندایی در خیابان ها وجود نداشت، “نیمکت با اشاره به محدودیت های جشن های جانماشتامی امسال با توجه به همه گیر COVID 19.

نیمکت ، با این حال ، گفت که دولت را “تضمین دادرسی عادلانه” به دادخواست کنندگان در نمایندگی ساخته شده توسط آنها.

دادگاه همچنین گفت که دولت ارائه کرده بود که آن را در نظر تقاضا برای باز کردن مکان های عبادت یک بار آن را تجدید نظر در دستورالعمل قفل خود را دوباره بر اساس وضعیت COVID-19.

“صبر کنید تا سپتامبر، ما مطمئن شوید که دولت نمایندگی خود را در نظر زمانی که آن را به بازنگری دستورالعمل های خود را، آن را گفت: “.

پاسخ به استدلال های درخواست کنندگان که جامعه ٔ جائن تنها یک درصد جمعیت شهر را تشکیل می دهند و این که در خواست آن توجه ویژه ای صورت می گیرد چرا که روزهای پاریوشان بسیار مبهم بودند، نیمکت گفت: «همهٔ روزها خوش این دم است. معنویت از درون می آید.”

ما به همه جوامع اهمیت می دیم. ما در مورد امنیت شما زحمت می شود، نیمکت گفت: “.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>