‘نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت’: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد عفو راجر سنگ پس از DOJ توصیه 9 سال حبس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی وزارت دادگستری توصیه اوباما در عمل راجر سنگ خدمت به نه سال زندان و او نشان داد و گفت عفو می تواند در اینده نزدیک برای دیرین خود را مرتبط.

“نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: با استناد به یک Daily Caller, اخبار بنیاد گزارش دادستان’ زندان توصیه.

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت,” او نوشت.

دادستان توصیه می شود در دادگاه تشکیل پرونده دوشنبه که سنگ خدمت بین 87 ماه و 108 ماه به اتهام که او ساخته شده نادرست و متعهد شاهد دستکاری در رابطه با خانه هوش کمیته روسیه بررسی است. (مرتبط: دادستان توصیه 9 سال زندان برای راجر سنگ)

واشنگتن دی منصفه محکوم 67 ساله سنگ در Nov. 15, 2019. او محکوم خواهد شد در فوریه. 20.

سنگ متهم شده بود از دروغ گفتن به خانه پنل هنگامی که او را تکذیب کرد, صحبت با همکاران و یا هر کسی که در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد ویکی لیکس. آمریکا و مشاور ویژه را در ابتدا مورد بررسی قرار گرفته که آیا سنگ مشغول به کار با ویکی لیکس و یا روسیه برای به دست آوردن و انتشار دموکرات’ ایمیل در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

ویژه مشاوره در نهایت متوجه شد که هیچ کس در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر شد در هک کردن و یا آزاد کردن ایمیل.

هر چند مشاور ویژه هیچ مدرکی وجود ندارد که سنگ شد درگیر در انتخابات دخالت دادستان هنوز هم ذکر شده خطر دخالت خارجی در استدلال خود دفاع سنگین زندان برای سنگ.

آنها نوشت که “[f]oreign انتخابات دخالت است ‘کشنده ترین adversar[y] از حزب جمهوری خواه و دولت است.'”

دادستان همچنین گفته است که سنگ را تهدید دیرین دانشیار, سفت Credico به منظور متقاعد کردن او برای جلوگیری از شهادت به خانه هوش پنل مورد علاقه خود را در ویکی لیکس.

سنگ فرستاده Credico یک پیام به صورت متن در مارس 2018 که به عنوان خوانده شده: “آماده شدن برای مرگ cocksucker.”

Credico شهادت دادند که او احساس نمی کند به طور مستقیم در معرض خطر سنگ. او همچنین با ارسال نامه ای به قاضی امی برمن جکسون در Jan. 20 درخواست که او اجازه سنگ بدون زمان زندان.

دادستان برکنار Credico درخواست را پر و گفت که سنگ را تهدید توجیه بیشتر زمان زندان.

“سنگ ممکن است اشاره به نامه ارسال شده توسط Credico و استدلال می کنند که او نمی باید یک برنامه جدی برای آسیب Credico یا که Credico بود به طور جدی بر این باورند که سنگ را دنبال کنید از طریق خود تهدید. اما Credico شهادت دادند که سنگ را تهدید نگران او چرا که او نگران بود که سنگ عبارت اگر تکرار شود در مکان های عمومی ممکن است دیگر مردم, ایده,'” دادستان استدلال کرد.

“در هر صورت این تهدید خود را هنوز احتمال انجام این تهدید است که باعث افزایش” آنها اضافه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر