کانادا در مجلس ملاقات و تقریبا در حالی که هند نمی تواند حتی اجازه پنل جلسات: Shashi Tharoor

توسط PTI

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر شاشی Tharoor است که دفاع اجازه می دهد کمیته پارلمانی جلسات از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه rued که در حالی که کانادا در مجلس شورای اسلامی است که برگزاری نشست عملا هند نمی تواند حتی اجازه مجازی پنل جلسات.

Tharoor که رئیس کمیته پارلمانی در فناوری اطلاعات تا به حال در اوایل این ماه تصریح کرد تقاضای خود را به Lok سبها اسپیکر Om Birla به صورت فوری اجازه می دهد پارلمانی پانل استفاده از ویدئو کنفرانس برای جلسات خود.

با استناد به کانادا را مثال Tharoor پرسیدم کانادا در مجلس ملاقات و تقریبا در حالی که هند نمی تواند حتی اجازه جلسات کمیته با اعداد کوچکتر.”

“پس از محرمانه است و ظاهرا این موضوع را با کمیته چرا تشکیل کل مجلس که رسیدگی به طور معمول تلویزیونی به هر حال است ؟” او گفت: در صدای جیر جیر tagging Lok سبها اسپیکر Om Birla.

کانادا را به مجلس رفته مجازی از طریق همه گیر مونتاژ نمایندگان مجلس در سراسر شش ساعت در مناطق.

هر سه شنبه و پنج شنبه طی ماه گذشته 338 کانادا نمایندگان مجلس وارد زوم برنامه از صفحه اصلی به سوال از وزرا در طول این سوال دوره است.

در نامه خود به Birla, Tharoor گفته بود اعضای پارلمان باید مسئولیت به ملت از طریق حوزه به اطمینان حاصل شود که آنها در حال انجام وظایف خود را به بهترین توانایی های خود.

“کسانی که وظایف به وضوح شامل, قانون اساسی, نظارت پارلمانی از دولت کار می کنند. زمان است که از ذات ما نیاز به به کار می کنند اما ما باید از دوره کار با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط مقامات ما برای اطمینان اجتماعی فاصله نگهداری” MP از تریواندروم گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im