اتاوا: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو است که در انزوا از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته گفت: او می خواهد سعی کنید به نگه داشتن کار از خانه “به عنوان آنجا که ممکن است.”

“من برنامه ریزی در بازگشت به دفتر در روزهای آینده, اما کار من خواهد بود در ادامه به شدت از خانه گفت:” در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری خارج Rideau کلبه رسمی خود را اقامت در اتاوا.

“من قصد دارم برای ادامه کار از خانه تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

“این چیزی است که ما می خواهیم همه را به انجام. ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه اگر آن را ممکن است به ما نشان داد که در سه هفته گذشته… کار از خانه بسیار خوب بوده است در این وضعیت,” او گفت:.

ترودو همسر سوفی Gregoire ترودو اعلام کرد در مارس 28 که او تا به حال بهبود از coronavirus.

او سپس به سمت چپ Rideau کلبه با این زوج سه فرزند به ماندن در یک اقامتگاه رسمی در حومه شهر.

کانادایی “باید انتظار برای ادامه ماندن در منزل و برای حداقل چند هفته و حتی چند ماه گفت:” ترودو تاکید بر این که هر گونه تصمیم گیری خواهد بستگی دارد “و مدل های پیش بینی.”

“اجازه دهید به ماندن در خانه در ادامه این دوره از خود به انزوا و اجتماعی فاصله است که بهترین راه برای رها شدن از این به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

او همچنین گفت که پارلمان کانادا که متوقف شده است به مدت سه هفته و به احتمال زیاد یک “مجازی” جلسه در روزهای آینده به اجازه می دهد به عنوان بسیاری از قانونگذاران به عنوان امکان پذیر است برای پیوستن به بحث در فشار دادن قوانین است که نیاز به تصویب رسید.

کانادا گزارش داد اوایل دوشنبه در مجموع 16,000 coronavirus موارد از جمله 300 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im