‘به نام تاج’: COVID-19-مثبت مانیپور پرستار در مورد چگونه او تبعیض در کلکته

بیان اخبار سرویس

گواتی: زمانی که Somichon و همکار پرستاران خواهد گام از خود اجاره ای اقامت در کلکته همسایه می خواهد آنها را “تاج” و پوشش چهره خود را.

وضعیت بهتر در بیمارستان های خصوصی که این جوان پرستاران از مانیپور کار کرده است. تبعیض در دست مدیریت و نژادی و سوء استفاده توسط مردم در خیابان ها منجر به برخی از 300 نفر از پرستاران ترک شهرستان.

اوایل این ماه هنگامی که یک بیمار Somichon (22) شکایت کرده است که او احتمالا با آلوده COVID-19 ویروس, او تا به حال نزدیک شدن او در بیمارستان در مدیریت, اما آنها را رد کرد و آن را به عنوان آنفولانزا.

“وقتی که من احساس من نشان دادن علائم COVID-19 من تا به حال با نزدیک شدن من در بیمارستان مدیریت. آنها گفت: من درد و رنج از شایع آنفولانزا و به من داد برخی از آنتی بیوتیک ها. من آزمایش شد,” پرستار گفت جدید هند اکسپرس از یک تخت در جواهر لعل نهرو موسسه علوم پزشکی در مانیپور سرمایه ایمفال.

او داشت به مثبت در مارس 15, یک روز پس از سواب نمونه برداری و آزمایش پس ورود او در وزارت امور خارجه با تعدادی از پرستاران همکار از کلکته. پرستار از مانیپور را نگا اکثریت Kamjong منطقه که گذشت از سال گذشته تا به حال پیوست کلکته بیمارستان در ماه ژانویه این سال است.

“وجود دارد به سختی هر چیزی در بیمارستان برای اطمینان از ایمنی از پرستاران. من مشغول به کار در ICU و آنها به ما تنها دست, دستکش, اما این نیز کافی نیست. ما با ارائه ماسک و هیچ دست sanitiser یا نه. من شک ندارم من تا به حال قرارداد این ویروس از یک بیمار در ICU از بیمارستان” Somichon که دوره نقاهت گفت.

او گفت: پرستاران بازگشت به مانیپور به دلیل تبعیض نژادی و سوء استفاده از آنها تا به حال به صورت.

“هنگامی که ما را به عبور از یک جاده در شهر مردم را پوشش چهره خود را. آنها ترس از ما. برخی از خواهد با ما تماس بگیرید تاج. حقوق پرستاران برگزار شده است ، آنها داده نشده است کافی چرخ دنده محافظ در حالی که در وظیفه و تبعیض توسط صاحبخانه و همسایه است. پس این دلایل که چرا Manipuri پرستاران در حال ترک شهر توسط ده ها” Somichon گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | نه مشروب, این تشنگی از نوشیدنی های غیر الکلی می شود که آروناچال مردم محلی صف تا

Y Samita است که در خدمت به عنوان دستیار پرستاری سرپرست در کلکته بیمارستان گفت: Manipuri پرستاران تحت هر دو بالینی و غیر بالینی تبعیض است.

“با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و چهار-پنج لایه از ماسک پرستاران در حال کار برای 12 ساعت در یک کشش. آنها می توانند و نه باید مواد غذایی خود را و نه استفاده از حمام در وظیفه. این آنها را ناراحت” Samita گفت.

او ادعا قرنطینه پروتکل نیز به مسخره گرفته توسط بیمارستان مدیریت. پس از هفت روز از COVID-19 وظیفه زمانی که پرستاران باید ارسال به یک محل جدا برای 14 روز قرنطینه آنها به ماندن در همان خوابگاه با دیگر پرستاران بودند که مراقبت از موارد دیگر. وجود دارد احساس ناامنی در میان پرستاران, او گفت:.

“وجود دارد هیچ وضوح اگر مدیریت بیمارستان خواهد شد مراقبت از درمان یک پرستار در این رویداد از عفونت است. ما چهار نفر از پرستاران که تست مثبت و همه آنها را فرستاده بودند به دولت امکانات” Samita گفت.

او ادعا که وجود داشته است که در آن چند مورد از صاحبان خانه اخراج پرستاران از ترس آنها را به حامل ویروس. به گفته او برخی از 1200 پرستاران از مانیپور در حال کار در هر دو دولت و بیمارستان های خصوصی در کلکته.

“با این حال اکثریت پرستاران تصمیم به ماندن در این حرفه است. آنها در حال انجام وظایف خود,” او اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | مستند معجزه: “فرشته نگهبان” پاک lakh 10 تومان وام چهار غریبه در Mizoram

گروه سروان (retd) Kshetrimayum Shyamkesho سینگ که رئیس جمهور Manipuris در کلکته گفت: Manipuri پرستاران همیشه هدف خود را به دلیل ویژگی های شرقی. او گفت: این افزایش در طول بحران وجود دارد. او گفت: وجود دارد تا به حال حتی یک مورد از یک پرستار بودن تف بر پس از نژادی تهمت پرتاب شد در او.

“شده اند وجود دارد چند موارد زمانی که آنها خودداری ورود در جامعه خود را تخت خوابگاه. هنگامی که تماس اداره بیمارستان نمی آمد برای کمک به پلیس و کمک به حال به دنبال شود. در برخی موارد آنها حتی حاضر به استفاده از آسانسور و یا مجاز به آمدن به خرید مواد غذایی ضروری برای, مواد غذایی,” او گفت:.

پایین حقوق و دستمزد کمبود مواد غذایی در طول قرنطینه ایمنی شخصی و افسردگی و اضطراب والدین و غیره از دیگر دلایل که چرا آنها در حال ترک شهر Singh اضافه شده است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de