• کالیفرنیا عربستان تایید سابق حزب سبز نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو کالینز در پیشنهاد خود را برای سرنگون دموکراتیک تشکر. ماکسین واترز.
  • کالینز ادعا کرد او مایعات بدن شدند و به ارزش 15 میلیون دلار در یک طرح دعوی در دادگاه او را در برابر سن دیگو در سال 2017.
  • کالینز روشن است احزاب سیاسی چهار بار پس از ورود به عرصه در اواخر سال 2016 فدرال کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.
  • کالینز تا به حال 22 دلار در حساب جاری خود را در مارس 2018 اسناد دادگاه نشان می دهد. در حال حاضر او در حال اجرا یک کنگره انتخاباتی که مطرح است $761,000.

کالیفرنیا حزب جمهوریخواه تایید سابق حزب سبز نامزد انتخابات ریاست جمهوری که یک بار ادعا کرد که اعضاي شدند و به ارزش 15 میلیون دلار در یک طرح دعوی در دادگاه است که با توجه به یک وکیل به نظر می رسد که برانگیخته حاشیه حقوقی نظریه حاکمیت شهروند جنبش است.

نیروی دریایی جانباز جو کالینز نیز مطرح شده نزدیک به $761,000 برای longshot تلاش برای سرنگون 15-اصطلاح دموکرات کالیفرنیا در کنگره ماکسین واترز مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد. او برای اولین بار وارد عرصه سیاسی به عنوان یک anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر 2016 و پس از روشن احزاب سیاسی چهار بار اخیرا به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خواه.

فدرال کمیسیون انتخابات (FEC) سوابق نشان می دهد که پس از Collins خود را راه اندازی کنگره پیشنهاد در جولای 2019, مبارزات انتخاباتی خود را صرف $112,000 در مواد غذایی و سفر و پرداخت حدود $148,000 به مرموز شرکت مشاوره که کالینز پس از گزارش به FEC مشترک همان آدرس دفتر به عنوان مبارزات انتخاباتی خود.

در سال 2018 در حالی که در حال اجرا برای رئیس جمهور Collins نشان داد که او تنها 22 دلار در حساب جاری خود را در دادگاه اسناد و مدارک مربوط به دعوی او واصل سال قبل مقابل سن دیگو.

نمایندگی خود را در طرح دعوی در دادگاه کالینز به دنبال فسخ حمایت از کودکان نظم و خسارت های ناشی از $100 میلیون. وکلا برای سن دیگو گفت: Collins شکایت شد “تقریبا غیر ممکن است به کشف کردن است.”

در این گزارش روند این داستان Collins شخصا با ارسال متوقف و دست بردارد متوجه به the Daily Caller, اخبار بنیاد با ظاهری هیچ نمایندگی حقوقی. می شود قانونگذار فدرال ادعا DCNF حق ندارد او را به سوال در مورد رکورد قبلی به عنوان یک anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد ریاست جمهوری خود را در امور مالی شخصی و یا حقوقی و قانونی او حمایت در طرح دعوی در دادگاه در برابر سن دیگو.

جو کالینز: یک تنفس زندگی انسان با روح’

در دسامبر 2017 در حالی که مبارزات انتخاباتی به عنوان یک anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد ریاست جمهوری Collins شکایت سن دیگو گروه کودک خدمات پشتیبانی به صورت 100 میلیون دلار خسارت و فسخ خود را طبق دستور دادگاه حمایت از کودکان تعهدات.

قبل از صدور خود را متوقف و دست بردارد متوجه کالینز گفت: DCNF که آزمایش دی ان ای تایید او نیست پدر فرزند او دستور داده شده است به لحاظ مالی پشتیبانی می کند. او گفت که او هنوز هم به طور فعال مبارزه مورد در حال حاضر است که او را به مبارزه برای کنگره است.

نمایندگی خود را بدون وکیل Collins استدلال در طرح دعوی در دادگاه که او یک “تنفس زندگی با یک روح … بازیگری مستقل ظرفیت و ثبت مالک” خود را. در کسانی که زمینه Collins کاهش یافته است به شرکت در هر گونه اقدامات مربوط به حمایت از کودکان پرداخت و گفت: روند “من نقض مسلم حقوق به عنوان یک تنفس زندگی است.”

“Joe E. Collins انجام کسب و کار به عنوان جو ادوارد COLLINS سوم رضایت نیست برای هر قرارداد, کد, کدهای امور خارجه مجسمه تجاری presentments یا هر چیزی شبیه” کالینز نوشت: در طرح دعوی در دادگاه.

قانون اساسی وکیل سزار Kalinowski بررسی کالینز دعوی و گفت: DCNF که استدلال خود را “قطعا نشان می دهد که او حمایت و/یا استناد به همان نوع از pseudolegal اصول است که شما می توانید در حاکمیت شهروند جنبش است.”

در حالی که هیچ رهبر یا قدرت مرکزی به صورت مستقل شهروند جنبش پیروان آن حقوقی و قانونی به طور کلی بر این باورند که “حاکمیت تنها نزد خود” Kalinowski توضیح داد. “مگر اینکه آنها رضایت ندارد دولت می تواند ورزش صلاحیت آنها,” او گفت:.

اف بی آی می رود بیشتر توصیف حاکمیت شهروندان به عنوان “ضد دولت افراط گرایان” که یک تمایل برای گرفتگی سیستم دادگاه با دعاوی بیهوده و بیمعنی. “نه هر عمل گرفته شده در نام مستقل شهروند ایدئولوژی جرم است اما لیست از اقدامات غیر قانونی مرتکب شده توسط این گروه سلول های افراد و گسترده است (و آنها را مستقیما بر ما رادار),” اف بی آی ،

کالینز نیست, پاسخ به سوالات, به دنبال روشن شدن اینکه آیا به نظر او خود را یک شهروند مستقل.

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه و وکلا برای سن دیگو شهرستان گفت: استدلال کالینز ساخته شده در شکایت خود شد “تقریبا غیر ممکن است به کشف کردن است.” پس از ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب کالیفرنیا اخراج او طرح دعوی در دادگاه کالینز به دادگاه تجدید نظر به 9th مدار دادگاه تجدید نظر است که در نهایت به این نتیجه رسیدند که در مورد او بود “بیهوده و بیمعنی.”

Kalinowski که مورد مطالعه مستقل شهروند جنبش گفت: “هر کسی که خود نسبت به آن ایدئولوژی به احتمال زیاد فاقد یک درک اساسی از قانون اساسی و چارچوب دولت و چگونه قوانین کار می کنند.”

“این همیشه در مورد زمانی که هر نامزد و یا هر کسی که در دولت ندارد یک درک قوی از قدرت واقعی برشمرده در قانون اساسی” Kalinowski گفت: هر چند او کاهش یافته است به نظر به طور خاص در Collins نامزدی.

کالینز ادعا در دادگاه انتخابات ریاست جمهوری بود به ارزش 100 میلیارد دلار

کالینز ساخته شده تعداد قابل توجه اظهارات در مورد امور مالی خود را در دادگاه براده مربوط به حمایت از کودکان اختلاف است.

مثلا در تشکیل پرونده اولیه او متصل اسناد و مدارک این ادعا که او منتقل ترکیب $800.2 میلیارد دلار از دارایی های خود را خصوصی اعتماد “خانواده سلطنتی Collins.”

در میان دارایی های Collins ادعا کرد که منتقل به او اعتماد او بود شماره امنیت اجتماعی و شماره شناسنامه خود و انتخابات ریاست جمهوری که هر کدام وی تصریح کرد: به عنوان ارزش 100 میلیارد دلار در هر.

اعتماد همچنین شامل یک طولانی “برنامه ها” که شامل اتهامات از 15 میلیون دلار برای “DNA یا مایعات بدن” با اضافی “استخراج” شارژ از 100 میلیون دلار برای “مجبور دادن مایعات/نمونه.”

Collins, قسم, مجازات شهادت دروغ در مارس 2018 پر کردن دادگاه که او نمی تواند استطاعت هزینه های لازم برای درخواست تجدید نظر خود را در مورد 9 مدار دادگاه تجدید نظر.

کالینز گفت دادگاه او درآمد $6,861 یک ماه در نیروی دریایی تا بازنشستگی اش در ماه اکتبر 2017. زیر مارس کالینز شد, زنده ماندن در فقط 675 دلار در ماه در امور جانبازان از کار افتادگی و تا به حال فقط 22 دلار در حساب جاری خود را, او به دادگاه گفت.

اما کالینز نبود پرداخت خود را-دستور دادگاه حمایت از کودکان حتی زمانی که او تا به حال ثابت نظامی و دستمزد اسناد دادگاه نشان می دهد. او طرح دعوی در دادگاه اولیه شامل یک بیانیه نشان او بدهکار 14000 دلار در حمایت از کودک ماه بازنشسته شد از نیروی دریایی است.

این زن که بدهکار ماهانه کودک پشتیبانی از کالینز گفت: DCNF که کالینز ساخته شده است تنها دو پرداخت خرجی کودک در سال 2018 و فقط یکی در همه 2019. او پرسید: به ناشناس ماندن برای این داستان به نگه داشتن فرزند خود را از کانون توجه است.

کالینز تایید یک ایمیل به DCNF که او نیست به پرداخت حمایت از کودکان به دلیل او می گوید: او نه پدر کودک است.

“فرزند من نیست که به همین دلیل است که من آن را پرداخت. من گرفته ام چند تست DNA که به این موضوع arised [sic] سال پیش” کالینز گفت.

“این یک مورد است که من هنوز در مبارزه با” کنگره نامزد اضافه شده است. “دادگاه نقض حق من به دلیل فرایند آگاه نیست من از تاریخ دادگاه به این موضوع پس از من قرار بود برنده شده بود در این مورد. آنها ناجور بود که هدف به طور پیش فرض من این است که چرا من در زمینه کت و شلوار در وهله اول است.”

“من می پرسند که شما را به اطلاع عموم که چون من هنوز مبارزه مورد با کج دادگاه سیستم تا وقتی که این تاریخ و من اصلا [sic] می خواهید به مانع من شانس داشتن این چیزی که کشیده شده را از هر گونه دیگر از آن به” کالینز گفت: DCNF.

کالینز رفت از 22 دلار در بانک به در حال اجرا یک $761,000 کمپین

کالینز مطرح شده است و نزدیک به $761,000 پس او خود را راه اندازی کنگره پیشنهاد در برابر آب در ماه جولای FEC سوابق نشان می دهد $112,000 که رفته به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و سفر در شش ماه آخر سال 2019 و یکی دیگر از $148,000 شده و پرداخت شده به یک شرکت مرموز به نام Pure استراتژی راه حل های دیجیتال و استراتژیک خدمات مشاوره.

تا مطمئن شوید هیچ نشانه ای وجود دارد که کالینز را نقض کرده است و کمپین قانون بودجه در مبارزات انتخاباتی خود را با سفر و مواد غذایی پرداخت و معاملات با خالص استراتژی راه حل.

کالینز شده در تصویر در سراسر کشور مالش آرنج با عمده مغلوب ساختن پیشی جستن-چهره جهان مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی.

کالینز گفت: DCNF که خود را گسترده کمپین بودجه سفر قابل قبول است چرا که این منطقه او را به دنبال نشان دادن “ندارد بودجه برای کمک به منفور ترین و فاسد سیاستمدار زن در کشور است. بنابراین من نیاز به دریافت حمایت مالی در سراسر کشور است.”

و کالینز گزارش FEC در جولای سال 2019 کمپین تشکیل پرونده که شرکت مشاوره ای, خالص, استراتژی راه حل های به اشتراک گذاشته شده همان آدرس به عنوان مبارزات انتخاباتی خود. در پس از آن براده شرکت مشاوره ذکر شده به عنوان داشتن یک آدرس در بورلی هیلز و شروع در ماه اکتبر کمپین براده نشان می دهد این شرکت با داشتن یک آدرس در دلاور.

وجود دارد هیچ پرونده در کالیفرنیا رجیستری کسب و کار خالص استراتژی راه حل های این شرکت ظاهری سایت صرفا می گوید: “به زودی” ارائه می دهد و هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه انجام می دهند.

کالینز گفت: DCNF که آن را “قطعا خطا” است که او ذکر شده خالص استراتژی راه حل به همان نشانی از مبارزات انتخاباتی خود در ماه ژوئیه سال 2019 پر کردن. اما کالینز آدرس نیست هر گونه پرسش در مورد رابطه خود را به شرکت.

به جای او فرستاده DCNF بس و دست برداشتن متوجه او نویسنده با ظاهری هیچ نمایندگی حقوقی و گفت DNCF می کند “نه حق دارند و نه اجازه من به سوال من.”

کالینز نوشت: در این اطلاعیه که DCNF سوالات مربوط به خود را “بسته مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, دادگاه رسیدگی به مسائل مربوط به امور مالی و معاملات جو کالینز زندگی خصوصی” شد و “توهین آمیز.”

تلاش برای رسیدن به خالص استراتژی راه حل ناموفق بودند.

‘آن را سخت به در نیروی دریایی با رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’

کالینز تا به حال تنها چیز مثبت برای گفتن در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از او مجموعه مناظر خود را در آب.

“ما در حال رفتن به سرنگون ماکسین واترز. ما قصد داریم برای کمک به آقای ترامپ نگه داشتن امریکا و ما در حال رفتن به کالیفرنیا بزرگ دوباره” کالینز گفت: در ماه جولای در طول کنگره کمپین راه اندازی رویداد در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن ،

قدر 6.4 زلزله زده جنوب کالیفرنیا در همان روز Collins خود را راه اندازی کنگره مبارزات انتخاباتی. کالینز گفت: زلزله یک “نشانه ای از خدا” است که “ما به ماکسین واترز وجود دارد.”

تماشا کنید:

در عرض چند ماه از راه اندازی خود را در کنگره پیشنهاد کالینز شروع مباهات حمایت از عمده سیاستمداران جمهوری خواه.

کالینز توییتی در ماه سپتامبر است که او تا به حال حمایت از کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات و تگزاس در کنگره دن Crenshaw.

اسکات سخنگوی شان اسمیت گفت: DCNF که سناتور “نمی کند و حمایت از این نامزد, و یک جلسه نیست با او. او طول می کشد عکس با بسیاری از مردمی در حوادث و به نظر می رسد این آقا در زمان که تصویر و با آن زد.”

یک Crenshaw کارمند گفت: DCNF که تگزاس کنگره هرگز پشتیبانی کالینز.

کالینز نیز ارسال شده در سپتامبر که او به دنبال به جلو به پیوستن به Rep. توماس Massie در آزادی حزبی در یک سایت حاوی تصاویر خود را با کنتاکی مجلس.

Massie است رئیس ستاد جان Ferland گفت: DCNF که کنگره “است و نه آزادی انجمن و نبوده است. چند ماه پیش آقای کالینز نوشت: یک بررسی به توماس Massie برای کنگره اما ما تصمیم گرفتیم در مقابل تجاری را بررسی کنید.”

و در اوایل فوریه کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه تایید کالینز گفت: “به رفع مشکلات ناشی از دموکرات ها از جمله ماکسین واترز.”

معلوم نیست اگر California ایران آگاه بود Collins تاریخ اخیر در حال اجرا به عنوان یک anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد ریاست جمهوری و یا حقوقی نظریه های او حمایت در طرح دعوی در دادگاه در برابر سن دیگو.

کالیفرنیا ایران بازگشت نیست درخواست برای نظر.

کالینز تغییر احزاب سیاسی چهار بار بعد از او وارد عرصه سیاسی در نوامبر 2016 به عنوان یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به چالش کشیدن و سپس رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیش از دو و نیم سال کالینز تغییر احزاب سیاسی چهار بار پر کردن کاغذ بازی با FEC مثال وابستگی خود را به عنوان حزب دموکراتیک هزاره سیاسی حزب و حزب سبز. کالینز دوباره حزب جمهوری خواه در ماه فوریه 2019 FEC پر کردن.

یک موضوع ثابت در سراسر کالینز ریاست جمهوری اجرا شد و انتقادات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن.

کالینز گفت: در ژانویه 2018 مصاحبه ای که او احساس مجبور به بازنشستگی از نیروی دریایی و مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن بر نگرانی خود را که رئیس جمهور حساب توییتر می تواند منجر به باز درگیری نظامی.

“این سخت بود در نیروی دریایی با رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کالینز گفت. “نه به می گویند هر چیزی بد در مورد او agitates همه چیز و همه بسیار است.”

کالینز باقی مانده انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به عنوان مارس 2019 بود که مدت کوتاهی پس از بازگشت خود را به حزب جمهوری خواه.

طی مصاحبه ای در ماه مارس Collins صحبت کردن در برابر تهمت را تحریک از “نفرت و خشونت و نژاد پرستی در سراسر کشور” در سال 2016 گفت: رئیس جمهور اقدامات در کمپین بلیزرز “نشستن نیست و با روح من.”

“من نمی خواهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من احساس کردم همه اطراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حزب جمهوریخواه” کالینز گفت: از طرز فکر ورود به انتخابات ریاست جمهوری سیاست طی مصاحبه دیگری در ماه مارس است. “آنها ندارد و بدون رهبری و من احساس مانند آنها یک دسته از ترسو.”

کالینز گفت: “بازگشت به حزب جمهوری خواه بنابراین او می تواند مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن در قلمرو خود است.

“اگر شما می خواهید به دست کشیدن از بزرگترین سگ و سپس شما گام خود را در چمن. بزرگترین سگ است نه در سبز” کالینز گفت: در مصاحبه. “من پله در چمن و من قصد دارم به اسم من وجود دارد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همه و من قصد دارم به مبارزه با او را در خود موضع از آنجا که من می توانید او را ضرب و شتم.”

زمانی که برای اولین بار تماس گرفته DCNF کالینز خود را سرزنش حزب سبز تاخت و تاز در “توصیه بسیار بد” به او داده شده بود “کسی که در سیاست است.”

“من تا به حال هیچ سرنخی که چگونه به سیاسی بازی بود,” کالینز گفت. “من به سرعت متوجه شدم که توصیه من داده شد به” فقط نام من خارج شد بدترین ایده من همیشه گفته شده است.”

کالینز گفت: او هرگز در نظر گرفته شده برای “hurt روند که رئیس جمهور ما آغاز شده بود” و این که “بالا مشخصات افراد در واشنگتن دی سی” تا به حال او را تشویق به رها کردن انتخابات ریاست جمهوری و اجرا برای کنگره به عنوان یک جمهوری خواه در برابر آب.

این داستان به روز شده است که شامل روشن نظر Crenshaw را کارمند ارائه شده پس از انتشار. اولیه نقل قول نیست به وضوح انتقال است که این کنگره را تکذیب کرد حمایت از Collins.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im