اسلام آباد: قانون جدید تصویب شده توسط کابینه فدرال در روز چهارشنبه باعث می شود آن را اجباری برای شرکت رسانه های اجتماعی و سیستم عامل برای ثبت نام در پاکستان و باز کردن دفتر در کشور ژئونیوز گزارش داد.

شعیب صدیقی, وزیر, وزارت, فناوری اطلاعات, تایید به ژئونیوز که کابینه تصویب سند قانونی است که مورد نیاز شرکت رسانه های اجتماعی و سیستم عامل هایی مانند Facebook, YouTube, Infinite, Dailymotion, توییتر و دیگران برای باز کردن دفتر در پاکستان و ثبت نام در کشور است.

قوانین و مقررات گنجانده شده اند در پیشگیری از, الکترونیکی, جرایم, قانون 2016 که مقامات ارشد در وزارت فن آوری اطلاعات تایید کرد که دولت با توجه به چراغ سبز به سند قانونی. از این رو قوانین و مقررات نیاز نیست برای ارائه در مجلس برای تصویب.

با توجه به قانون جهانی رسانه های اجتماعی سیستم عامل ها و شرکت ها را مجبور به ثبت نام در پاکستان در سه ماه و باز کردن دفتر در اسلام آباد در سه همان بازه زمانی.

La نیاز شرکت ها و سیستم عامل های ارائه خدمات رسانه های اجتماعی برای تعیین یک نماینده در پاکستان خواهد شد که مقابله با یک هماهنگی ملی اقتدار. اقتدار خواهد بود مسئول برای تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها.

آن نیاز به رسانه های اجتماعی شرکت ها را به داده های سرور در پاکستان ظرف یک سال است. این قانون باعث می شود آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت ها برای ارائه اطلاعات حساب گناهکار هدف قرار دادن نهادهای دولتی پخش اخبار جعلی و سخنرانی نفرت باعث آزار و اذیت صدور بیانیه که به ضرر امنیت ملی و یا آپلود محتوای کفر آمیز به هوش و سازمان های اجرای قانون (سوئیچ).

مسئولان را به اقدام در برابر پاکستانی مدعی هدف قرار دادن نهادهای دولتی در پاکستان و خارج از کشور در رسانه های اجتماعی. قانون نیز کمک خواهد کرد LEAs دسترسی به اطلاعات برخی حساب های یافت درگیر در فعالیت های مشکوک.

سال گذشته پس از آن وزیر اطلاعات فواد چودری تا به حال در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که دولت تا به حال آمد تا با یک مکانیزم برای کنترل گفتار نفرت در رسانه های اجتماعی.

آن خواهد بود که قدرت را حق به شناسایی مطالب اعتراض به سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای آنها را به پایین. در صورتی که شرکت موفق به عمل به دستورات ظرف 15 روز قدرت باید قدرت را به حالت تعلیق خدمات خود را و یا تحمیل سنگین جریمه تا Rs500 میلیون.

“ما تا حد زیادی regularised نفرت سخنرانی در رسانه های رسمی. من خدا را شکر برای همکاری رسمی رسانه ای در این. من خوشحال هستم به شما بگویم که در مرحله بعد ما باید آماده یک مکانیسم است که در آن ما قادر خواهد بود برای کنترل گفتار نفرت در رسانه های اجتماعی,” او گفت:.

او تاکید بر اهمیت تنظیم رسانه های اجتماعی به عنوان “رسانه های دیجیتال است که مصرف بیش از رسمی و رسانه”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im