کابینه تصویب اسلام آباد شهردار انصار عزیز را تعلیق برای اطمینان از عادلانه پرس و جو

اسلام آباد شهردار شیخ انصار عزیز صحبت می کند به رسانه ها در, اسلام آباد, پاکستان. اخبار/فایل

اسلام آباد: کابینه را تایید کرده است تعلیق اسلام آباد شهردار شیخ انصار عزیز برای 90 روز اطلاع رسانی صادر یکشنبه توسط وزارت کشور گفت.

عزیز به حالت تعلیق در آمد “با اثر فوری برای مدت نود (90) روز به صورت عادلانه انجام تحقیق در بخش 96 زیر بخش (1) از Islamabad Capital Territory دولت محلی عمل می کنند 2015 (X 2015)” اطلاع رسانی اضافه شده است.

کابینه تصویب یک خلاصه ای از اسلام آباد شهردار تعلیق از طریق گردش خون به منظور شفاف پرس و جو در برابر او.

یک کپی از اطلاع رسانی از وزارت کشور از صدور دستور تعلیق اسلام آباد شهردار عزیز. اخبار/جزوه

اطلاع رسانی صادر شد توسط مشترک دبیر خانه وزارت عرفان Anjum.

در اوایل این سال اشاره شده بود در برابر Aziz — عضو PML-N — که در آن ادعا شده بود که او با سوء استفاده از قدرت خود را با استفاده از کارکنان برای استفاده شخصی و عامل رسمی وسایل نقلیه است که گزارش خود را فراتر از حق.

مرجع ثبت شده توسط همایون اختر عضو اداره توسعه پایتخت (CDA) و اقدام ارشد شهری (CMO). یک دولت محلی کمیسیون led توسط PTI نماینده مجلس علی نواز Awan توصیه کرده بود عزیز بود به حالت تعلیق در طول دوره بررسی است.

MNA Awan همچنین دستیار ویژه نخست وزیر عمران خان در CDA امور. این موضوع به نظر می رسد سیاسی تقلا از جنگ بین ارتش و PML-N.

شهردار عزیز اما تا به حال به چالش مرجع در یک دادخواست به دادگاه عالی اسلام آباد این ادعا اتهامات علیه او را با انگیزه های سیاسی بود. او به دادگاه اطلاع داد که با وجود یک حقوقی تفویض قدرت به شهری شرکت اسلام آباد (MCI) بسیاری از توابع به حال منتقل شده توسط CDA و رئیس کمیسیون اداری به همراه اول.

عزیز تا به حال همچنین ادعا شده که این حکم PTI تا به حال فلج اتحادیه شورا در اسلام آباد و سمنان به Awan آورده بود تا چالش هایی را برای شهردار به زودی پس از منصوب شدن رئیس این کمیسیون که در زمینه مرجع در برابر او.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de