کا نمی رقم در مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی مذاکرات; هماهنگی مذهبی مورد بحث در راه مثبت: وزیر امور خارجه

توسط PTI

دهلی نو: جدید قانون تابعیت نمی آمد تا برای بحث و گفتگو بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گفت: در روز سه شنبه اشاره کرد که رهبران دو کشور در مورد هماهنگی مذهبی در یک “راه مثبت”.

او گفت که هند و آمریکا مذاکرات را در پنج دسته عمده – امنیت, دفاع, انرژی, تکنولوژی و مردم-به-مردم, تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان هند بالاترین نظر برای همکاری در بخش دفاع.

Shringla گفت مودی و تهمت نیز تصمیم به حرکت به سوی آنچه که به عنوان “معامله بزرگ” در بخش تجارت.

در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا ستیز تابعیت متمم عمل است که منجر به تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور و ثبت ملی شهروندان مورد بحث قرار گرفت Shringla گفت جدید قانون تابعیت نمی آمد تا در این مذاکرات.

“این موضوع از کا نمی آمد اما با توجه به آنچه که شما ذکر اصطلاح آزادی مذهبی وجود دارد قدردانی از هر دو طرف است که کثرت گرایی و تنوع مشترک عامل اتصال دو کشور است.”

“شما را شنیده ام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی دیروز در احمدآباد با اشاره به تنوع مذهبی و هماهنگی که مشهود است در هند و بحث واقعا تا حد امکان در این خطوط در این موضوع” Shringla به خبرنگاران گفت:.

در پاسخ به سوال او گفت: “هماهنگی مذهبی مورد بحث قرار گرفت در راه مثبت” بین رهبران دو کشور و افزود که بحث در جامو و کشمیر بر محور تحولات مثبت در منطقه است.

“همه چیز در حال حرکت در مسیر درست” او گفت: در بحث J&K در طول هند و آمریکا.

در پاسخ به سوال دیگری Shringla گفت که پاکستان که در بحث میان رهبران دو کشور و هند “نگرانی های قرار داده شد در جدول” در تروریسم مرزی.

او گفت: دو کشور نیز تصمیم به راه اندازی گروه های کاری در مهار قاچاق مواد مخدر و reinvigorating امنیت داخلی گفت و گو است.

“رئیس جمهور تهمت مطمئن بالاترین نظر به هند برای خرید تکنولوژی و همکاری مشترک در بخش دفاع” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی برگزار شد مذاکرات پنج ساعت به ورود در کشت و موافقت نامه های Shringla گفت.

او گفت که انرژی به عنوان یکی از مهم ترین زمینه همکاری های دو جانبه و هند انتظار می رود که به منبع تومان 9 میلیارد دلار از آمریکا در سال 2020 است.

“سمتی مطرح ویزا H1 B و برجسته کمک از حرفه ای ها در بخش تکنولوژی برتر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im