توسط سازمان

پنجی: اسقف اعظم گوا و دامان برگرد فیلیپ Neri Ferrao است خواست دولت مرکزی را “فورا و بدون قید و شرط” لغو “تفرقه و تبعیض آمیز” تابعیت متمم قانون و جلوگیری از quashing “حق به مخالفت” رسم انتقاد از بی جی پی.

او همچنین از دولت درخواست کرد که به اجرای پیشنهاد سراسر کشور ثبت ملی شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR).

اما گوا BJP عمومی, منشی, Narendra Sawaikar پرسید چرا اسقف اعظم مخالفت کا زمانی که “کرور از مردم از جمله Goans” شد حمایت از قانون جدید است.

وابسته به قلمرو اسقف مرکز ارتباطات اجتماعی, رسانه ها, یک شاخه گوا کلیسا در بیانیه ای در روز شنبه گفت: “اسقف اعظم و جامعه کاتولیک گوا می خواهم به درخواست تجدید نظر به دولت به گوش دادن به صدای میلیون ها نفر در هند برای جلوگیری quashing حق مخالفت و بالاتر از همه بلافاصله و بدون قید و شرط لغو کا و دست برداشتن از اجرای NRC و NPR.”

این کا NRC و NPR هستند “تفرقه و تبعیض آمیز” و قطعا باید یک “منفی و اثر مخرب” در چند فرهنگی دموکراسی مانند ما کلیسای گفت.

وجود نگرانی جدی است که NRC و NPR منجر خواهد شد “مستقیم قربانی از طبقات محروم به خصوص Dalits Adivasis مهاجر labourers جوامع عشایری و تعداد بی شماری از افراد فاقد مدارک که پس از داشتن شده است به رسمیت شناخته شده به عنوان شایسته شهروندان و رای دهندگان به بیش از 70 سال خواهد شد به طور ناگهانی اجرا خطر تبدیل شدن بدون تابعیت و نامزدها برای اردوگاه های بازداشت” آن را گفت.

شده است وجود دارد نارضایتی گسترده و باز کردن تظاهرات در سراسر کشور و حتی خارج از کشور در برابر کا NRC و NPR که “پیش بینی سیستماتیک فرسایش ارزش ها, اصول و حقوق” است که تضمین شده به همه شهروندان در قانون اساسی آزادی گفت.

برجسته شهروندان از جمله بالا روشنفکران و مشاهیر حقوقی گرفته اند یک مطالعه و صریح ایستادگی در برابر کا NRC و NPR آن اشاره کرد.

گوا نیز شاهد چندین تظاهرات که فراتر از محدوده های مذهبی و کاست وابستگی آورده و مردم را از تمام جنبه های زندگی با هم در یک ایالات پلت گفت: این بیانیه است.

آن گفت: مسیحیان در هند همواره صلح جامعه و عمیقا متعهد به آرمان عدالت و آزادی و برابری و برادری مندرج در قانون اساسی است.

“ما همیشه گرفته افتخار بزرگی است که کشور عزیز ما سکولار است و با حاکمیت سوسیالیست ، کثرت گرا و دموکراتیک جمهوری” کلیسای گفت.

این واقعیت که کا با استفاده از دین می رود در برابر سکولار پارچه از کشور آن را گفت.

“آن می رود در برابر روح و میراث سرزمین ما که از زمان بسیار قدیم بوده است استقبال به همه تاسیس بر این باور است که تمام جهان یک خانواده بزرگ” کلیسای گفت.

“ما دعا می کنیم برای کشور عزیزمان است که حس خوب و عدالت و صلح غالب در قلب و ذهن همه” به آن اضافه شده است.

اما BJP دولت دبیر نارندرا Sawaikar پرسید چرا اسقف اعظم مخالفت کا هنگامی که آن را پشتیبانی توسط “کرور از مردم”.

“اسقف اعظم می گوید که #CAA خارج می شود باید آن را به عنوان مخالف. سوال من این است چرا ؟ زمانی که کرور از مردم در حال حمایت از #کا از جمله Goans,” Sawaikar سابق Lok سبها عضو از جنوب گوا توییتی.

BJP MLA دولت و وزیر حمل و نقل Mauvin Godinho گفت: کلیسا باید ساخت که نظرات را در مورد مخالفان در “اجتماعی اساس”.

“من یک چیز بسیار روشن است. هیچ دین حق دخالت در حکومت از هر کشور و یا هر کشور یا نظر آن را مورد مخالفت جمعی بر اساس. آنها نباید حتی به طور غیر مستقیم دیده می شود به عنوان تحریک نوعی فشار اجتماعی. آنها نباید دیده شده است که انجام آن چیزی است که اشتباه است” Godinho گفت.

“فرایندی است که ممکن است خوب باشد. (اما بیانیه خود) کاملا اشتباه است که من آن را ببینید. چه چیزی اشتباه است اشتباه است. بیل با یک بیل” او اضافه شده است.

گوا مجمع گذشته بود یک حرکت تبریک نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه برای تصویب کا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de