Buzdar طول می کشد اطلاع از راکد آب باران در لاهور در عید, دستور فوری زهکشی

رئیس جمهوری گفت: لاهور ساکنان بودند در مواجهه با مشکلات با توجه به آب باران است که انباشته شده بود در جاده های اصلی و خیابان. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لاهور: Punjab وزیر عثمان Buzdar روز یکشنبه در زمان اطلاع از راکد آب باران است که مانع Eid ul Adha فداکاری و همچنین دفع فضولات حیوانی و دستور مقامات مربوطه بلافاصله به تخلیه و پاک کردن جاده ها است.

ابراز بزرگ نارضایتی بیش از جمع آوری آب باران در برخی از مناطق کم ارتفاع از لاهور Buzdar کارگردانی مقامات آب و فاضلاب آژانس (WASA) بلافاصله پس از آن روشن پرسیدن چرا بدون اقدامات احتیاطی گرفته شد پیش از سیل بارندگی در اوایل امروز. او همچنین به دنبال یک گزارش بیش از این مسئله است.

رئیس جمهوری گفت: لاهور ساکنان بودند در مواجهه با مشکلات با توجه به آب باران است که انباشته شده بود در جاده های اصلی و خیابان. جهل از مقامات نگران بود و تاسف او اضافه شده است.

او در ادامه تاکید کرد چگونه از آب راکد در طول Eid-ul-ازهاری می تواند مانع تمیز کردن. بنابراین گام های فوری باید انجام شود برای استخراج آب باران از Tajpura و دیگر محلات.

تاخیر در این زمینه غیر قابل قبول است Buzdar تاکید کرد و افزود که این روند باید کامل شود و با استفاده از ماشین آلات لازم در حداقل زمان ممکن.

با توجه به WASA مقامات آب راکد در چند محل از لاهور از جمله در کشمیر جاده ها است. “آب در حال پمپ کردن برخی از مناطق کم ارتفاع” آنها اضافه شده است.

این WASA مقامات همچنین ادعا کرد که آب باران خواهد پاک شود در یک ساعت.

اوایل امروز بارش باران به شدت انتقاد کرد لاهور به عنوان شهر جشن دومین روز از عید, ساخت آن را دشوار است به انجام فداکاری. در حالی که بارندگی زیاد متوقف شد و پس از چند ساعت آن منجر به بسیاری از چالش ها در سراسر مراکز استان.

باران در لاهور و آرام ادامه داد: از 7:30-9.30 هستم با کمترین بارندگی 71 mm) (mm) ثبت شده در Tajpura.

لاهور لاکشمی چوک جیس جداره شهرستان علامه اقبال فرودگاه بین المللی, Gulshan-e-راوی و Nishtar شهر دریافت 69 mm) (mm) – 65mm 63mm 50 mm 47 متر و 42 میلیمتر بارندگی بود.

در نتیجه مردم در مواجهه با مشکلات در قربانی کردن حیوانات خود را طبق سنت در روز دوم عید-ul-ازهاری.

لاهور شرکت مدیریت مواد زائد (LWMC) گفت: آن را با چالش رو به رو در چیدن و تمیز کردن احشاء و امعاء با توجه به باران های زیر فداکاری در صبح زود. سنگین downpour نیز مختل بهداشت و تمیز کردن سیستم در بسیاری از مناطق.

به گفته یک سخنگوی LWMC تمیز کردن عملیات ها که در جریان بی وقفه با وجود باران.

“بیش 16,500 تن از احشاء و امعاء برداشته شد از این شهر دیروز. تا کنون و در روز دوم بیش از 3 ، 000 تن حذف شده اند و بیش از 19,500 تن بوده است از دفع از دیروز” سخنگوی اضافه شده است.

از سوی دیگر معاون بازرس کل (حفاری) عملیات در لاهور اشفق خان گفت: امنیت در آماده باش در این شهر ورود و خروج نقاط. او همچنین کارگردانی که اجرای coronavirus مربوط به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) تضمین می شود در طول Eid-ul-ازهاری.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>