2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد “سخنرانی در ارزش های خانواده” توسط امثال میزبان رادیو Rush Limbaugh یا تهمت حامیان.

سابق South Bend, ایندیانا, صحبت شهردار در “فاکس نیوز یکشنبه” با لنگر کریس والاس که آورده جداگانه نظرات ساخته شده در فوریه. 12 مورد Buttigieg این مواضع در سقط جنین و electability توسط Limbaugh و “امریکا برای اولین بار” میزبان سباستین گرکا.

“یک پسر گی, 37 سال دارد بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است. شما می توانید ببینید [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن از آن لذت ببرید با آن است؟” Limbaugh پرسید: در حالی که گرکا سوال “چرا یک مرد سخنرانی ما در مورد حرمت زندگی در رحم? فقط کمی کنجکاو وجود دارد عجیب و غریب است.”

“آنچه که واکنش خود را به کسانی که نظر؟” والاس خواسته Buttigieg. (مربوط به: ‘شما دارد’ Buttigieg حامی Yells در عجیب و غریب معترضان در Buttigieg جمع آوری کمک)

گی نامزد انتخابات ریاست جمهوری پاسخ داد: “من در وفادار, عشق متعهد ازدواج. من با افتخار از ازدواج من و من افتخار من است.”

وی افزود:

و من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh و یا هر کسی که پشتیبانی Donald J. Trump به عنوان اخلاقی به عنوان به خوبی به عنوان رهبر سیاسی ایالات متحده است. امریکا نقل مکان کرد و ما باید سیاست تعلق که استقبال همه است. این چیزی است که مردم آمریکا هستند. و من غمگین برای چه حزب جمهوری خواه تبدیل شده است اگر آنها را در آغوش این نوع از ضد همجنس فصاحت و بلاغت است.

تماشا کنید:

Buttigieg همچنین اظهار نظر در مورد اینکه آیا آمریکایی ها را برای رای دادن به یک, گی, نامزد ریاست جمهوری و اشاره کرد که او آمد به عنوان همجنسگرا در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس شد فرماندار ایندیانا است.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. من به شما بگویم آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

“من مجددا انتخاب با 80 درصد آرا در من به طور کلی دموکراتیک اما به لحاظ اجتماعی محافظه کار جامعه بیشتر از من تا به حال این اولین بار است که من برای” او در ادامه اضافه کرد:

“وقتی که می آید به تجاوز مسائل این است که من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که درمان نامزد, آن چیزی است که اتفاق می افتد به افراد و خانواده ها در سراسر کشور از شجاع خدمات اعضا که در حرفه خود در معرض خطر این رئیس جمهور.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو