سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به نام مینه سوتا بهداشت ، ctq در مهاجرت رکورد در طول شب چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث یادآوری او را از گذشته اش آرا در کنگره است.

در نزدیکی پایان چهارشنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس Klobuchar صحبت در حمایت از “خیال” جوان مهاجران مستند نشده که ثبت نام اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است. این سناتور دموکرات گفت: بهترین راه برای حفظ این برنامه است که هدف در زیر برگ برنده دولت بود را به نفع خود در ماه نوامبر.

دیده بان:

“بهترین راه برای محافظت از ‘خیال’ به یک رئيس جمهور جدید است. وجود دارد آرا وجود دارد برای محافظت از ‘خیال” و من مشغول به کار بر این از آنجایی که من کردم به این کشور ایالات متحده آمریکا,” Klobuchar گفت.

“در مبارزات انتخاباتی من در واقع تا به حال یک دسته از تبلیغات اجرا در برابر من ایستاده بود تا برای مهاجران,” او اضافه شده و پس از آن صحبت در مورد نیاز به تصویب اصلاح قانون مهاجرت این کشور را غیر قانونی بیگانه جمعیت.

Buttigeg اما یادآوری Klobuchar از گذشته رکورد رای گیری.

Sen. Amy Klobuchar (D-MN) at the Democratic presidential primary debate in Los Angeles, California on December 19, 2019. (Justin Sullivan/Getty Images)

سناتور. ctq در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در لس آنجلس, کالیفرنیا, on Dec. 19, 2019. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

“اگر شما در حال رفتن به اجرا بر اساس رکورد خود را از رای گیری در واشنگتن و سپس شما باید به خود این آرا — به خصوص وقتی که می آید به مهاجرت” شهردار سابق گفت. “شما رای به تایید رئیس گمرک و حفاظت مرزی تحت [رئیس جمهور دونالد] تهمت که یکی از معماران از خانواده جدایی سیاست.”

“شما رای دادند به زبان انگلیسی زبان ملی. آیا می دانید پیام می فرستد که در به عنوان چند زبانه دولت به عنوان نوادا به مهاجران ؟ ” او گفت:.

“شما شده اند غیر معمول در میان دموکرات ها من فکر می کنم که حزب دموکرات در میان همه از سناتورها در حال اجرا برای رئيس جمهور به احتمال زیاد به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضات که ما می دانیم به ویژه خصمانه به “خیال” و به حقوق مهاجران” Buttigieg ادامه داد: اضافه کردن آنچه که او به عنوان شهردار South Bend. (مرتبط: سابق رئیس یخ واکنش نشان می دهد تا سال 2020 دموکرات’ ‘Flip-Flop” در مهاجرت)

این اولین بار نیست Klobuchar گذشته رای گیری آمده است به او امد و شد زیاد. کشف فیلم از او در طول یک سال 2006 آمریکا نشان داد او تماس برای سفارش “در مرز” از جمله یک حصار مرزی. پس از آن مجلس سنا نامزد نیز منکر این واقعیت است که بیگانگان غیر قانونی بودند از ورود به ایالات متحده در حالی که قانونی مهاجران تا به حال به صبر در خط.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de