قصاب: به هر کودک امید برای موفقیت این مدرسه سال

یادداشت سردبیر: ما تلاش شما را به بالا صدای در زمان حوادث به نمایندگی از طیف وسیعی از دیدگاه های. در زیر یک ستون استدلال که دانش آموزان باید بازگشت به کلاس درس این سقوط به طوری که آنها نمی افتد در آموزش و پرورش است. شما می توانید پیدا کردن یک مقابل, اینجا جایی که گلن کیسه, یک معلم و با همکاری رئیس ایالات معلمان لس آنجلس در جیمز مونرو در لس آنجلس Unified School District استدلال می کند که دانش آموزان نباید اجازه برای بازگشت به کلاس درس در فرد تا زمانی که اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

چه پدر و مادر را به یک توپ کریستال در حال حاضر ؟ به عنوان تابستان اسلاید به back-to-school فصل بسیاری از آنها به سمت چپ بدونم که اگر دانش آموزان را در خانه و یا در کلاس وقتی که مدرسه شروع می شود. در حالی که برخی از بزرگ مناطق اعلام کرده اند برنامه های خود را حداقل در ده ها تن در سراسر ایالات متحده هنوز در برزخ است.

در شروع این بیماری همه گیر تحقیقات من برای Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون توصیه می شود که سنتی مدارس است که درهای خود را بسته و تلاش برای آموزش به دانش آموزان با استفاده از آموزش آنلاین. این حرکت خواهد بود قابل تنظیم برای همه, اما اگر جایگزین به هیچ چیز و یا صبر کنید تا همه گیر شد و سپس مربیان باید با حسن نیت تلاش در آموزش مجازی.

این گزارش هشدار داد هر چند که در منطقه و مدارس باید به دنبال بهترین شیوه های موجود تمام وقت مجازی مدارس به جای تلاش برای دوباره نویسی آموزش آنلاین. نزدیک به دو دوجین متحده ثبت نام دانش آموزان در دوره های آنلاین از طریق دولت مبتنی بر مجازی مدارس در حالی که یکی دیگر از 200,000 تا 300,000 دانش آموزان حضور تمام وقت آنلاین مدارس با توجه به آخرین آمار و ارقام همه ارائه نمونه هایی به دنبال دارد.

درس از این مدارس عبارتند از به طور منظم تعامل با معلم فرزند و یک رژیم غذایی مداوم بررسی مواد موجود قبل از پرش به محتوای جدید به ویژه به دلیل سوئیچ به صورت تمام وقت آموزش آنلاین را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

در حال حاضر بازده هستند و 40 درصد از والدین در نظرسنجی اخیر گفت: آنها حتی هفتگی تماس با فرزند خود ، یک وال استریت ژورنال گزارش گفت که در جکسون, Miss., به طور مداوم کم انجام منطقه “مسئولان مدرسه اساسا داد تا بر نیاز به آموزش از راه دور و… را در اواخر ماه آوریل در این منطقه اجازه کودکان بودند که عبور قبل از خاموش شدن به جست و خیز دو ماه گذشته از مدرسه و هنوز هم به طور کلی نمره قبولی.”

برای هر داستان موفقیت چنین به عنوان مثال تعیین شده توسط مدارس در آریزونا و پنسیلوانیا وجود دارد نگران کننده بررسی مکان های مانند جکسون و محلات دیگر, مانند, Fairfax, ویرجینیا و Bibb County, Georgia. به طور گسترده ای ذکر شده مطالعه از شمال غرب ارزیابی انجمن (NWEA), سازندگان تشخیصی اقدامات علمی پیشرفت تست است که اقدامات دوره آموزش دستاوردهای تخمین می زند که دانش آموزان را از دست داده اند بین 30 تا 50 درصد از علمی مواد آنها به طور معمول را به خود کلاس جدید در این سطح قرار می گیرند.

بیشتر نگران هستند گزارش از شهرستانها مانند لوس آنجلس و دیترویت که هزاران نفر از دانش آموزان نمی ورود به سیستم دسترسی آنلاین ترم. دستاورد شکاف بین دانش آموزان کم درآمد و همسالان خود را برای ادامه نسل در این مناطق و در حال حاضر ممکن است گسترش.

بزرگ منطقه از جمله لس آنجلس و سن دیگو Nashville و آتلانتا اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی که تنها به ارائه آموزش از راه دور. در حالی که محلی مربیان و متخصصان پزشکی باید به توسعه برنامه های مبتنی بر داده های سلامت و نیازهای ما باید اگر درخواست سنتی مدارس باید باز به نگه داشتن هر دو دانش آموزان و مقامات منطقه ای در کار است.

خانواده ها نمی نیاز به یک توافق ملی, اما آنها نیاز به دانستن است که محلی مدیران مدارس هستند و با توجه به آخرین شواهد و بالقوه است که کودکان می تواند دست معادل کل ترم — یا بیشتر — اگر مدارس نیست سر کلاس های حضوری.

یک لیست در حال رشد از سازمان بهداشت و درمان در آمریکا و اروپا هستند توصیه فرد در یادگیری را از جمله آکادمی اطفال آمریکا و اخیرا توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی و Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. این گزارش ها استناد نصب شواهدی وجود دارد که افراد جوان به احتمال زیاد حداقل به آسیب دیده توسط ویروس.

این سازمان همچنین خواستار قابل توجهی افزایش هزینه ها در آموزش و پرورش اما دفتر پاسخگویی دولت آمریکا گزارش می دهد که مسئولان مدرسه باید تنها صرف بخش کوچکی از جدید فدرال هزینه های اختصاص داده شده به مدارس در ماه مارس برای همه گیر مرتبط نیاز دارد. چگونه می توان ما می دانیم که اگر بیشتر مورد نیاز است ؟ به جای پول بیشتر سیاستگذاران باید در نظر با استفاده از این منابع به والدین و دانش آموزان آموزش اضافی گزینه اگر فرزند خود اختصاص ساختمان مدرسه بسته است.

معلمان و دانش آموزان نگران شرایط موجود و یا نیازهای ویژه باید اقدامات احتیاطی مناسب از ماسک به دقیق تمیز کردن پروتکل های در حال حرکت را از فعالیت های مدرسه خارج و یا باقی مانده در خانه. کسانی که نشان دادن هر گونه علائم باید در خانه بمانند. در عین حال هیچ یک از این شرایط حکم نگه داشتن همه دانش آموزان در خارج از کلاس درس.

داده های سلامت همراه با شواهدی وجود دارد که هزاران نفر (یا بیشتر) از محروم ترین دانش آموزان در ایالات متحده کاهش یافت و از طریق ترک ها در بهار begs سوال: اگر برخی از بزرگترین مناطق در کشور در حال آماده سازی برای, تلاش آنلاین, آموزش, دوباره, است, این بهترین گزینه برای دانشجویان است ؟

در حالی که یک توپ کریستال است که آن را سحر و جادو 8 توپ برای تعیین “من منابع می گویند هیچ.”

جاناتان قصاب ارشد سیاست تحلیلگر در بنیاد میراث مرکز سیاست های آموزش و پرورش و عضو ارشد در Goldwater موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de