اتوبوس برای مهاجران برای رسیدن به Noida Ghaziabad توسط شب: کنگره به دولت

توسط سرپرستان

دهلی نو: به زودی پس از اوتار پرادش اضافی دبیر کل Avneesh کومار Avasthi کنگره خواسته دبیر پریانکا گاندی Vadra به تحویل 1000 اتوبوس به Ghaziabad و Noida منطقه دادرس توسط 12 ظهر به کنگره گفت که آن را تحویل اتوبوس 5 p. m. و بسیاری از اتوبوس ها مستقر شدند در اوتار پرادش-راجستان مرز و در دهلی نو.

در نامه ای به اضافی رئیس, منشی, پریانکا گاندی شخصی دستیار Sandeep سینگ گفت: “ما از دریافت نامه خود را در 11.05 صبح برای تحویل اتوبوس ها در Ghaziabad و درسی. به عنوان تعدادی از اتوبوس در دهلی نو و راجستان روند گرفتن مجوز در جریان است. بنابراین نیاز به برخی از زمان بیشتری برای دریافت مجوز برای این اتوبوس.”

“طبق درخواست شما این اتوبوس ها تحویل داده خواهد شد به دولت توسط 5 p. m.” او گفت:. او همچنین خواسته دولت برای تهیه لیست از مسافران و مسیرهای این اتوبوس به طوری که تاخیر در شروع خدمات. او همچنین گفت که آن را یک گام تاریخی توسط اوتار پرادش دولت و کنگره برای کمک به این رشته کارگران مهاجر در زمینه های بشردوستانه و با نگه داشتن جاه طلبی های سیاسی در خلیج.

این سیاست بیش از ارائه 1,000 اتوبوس به, Uttar Pradesh دولت به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر دوباره گرم می شود صبح روز سه شنبه به عنوان دولت خواسته پریانکا گاندی است که مسئول برای شرقی, Uttar Pradesh به ارسال 500 اتوبوس ها هر یک به Ghazaibad و Noida 12 ظهر.

توسعه آمد و به زودی پس از Awasthi در نامه ای به پریانکا گاندی مشاور گفت: “همانطور که شما نمی خواهید برای ارسال اتوبوس به لکهنو و می خواهید برای تحویل اتوبوس ها در Ghaziabad یا نیدا مرزها. پس لطفا تحویل 500 دستگاه اتوبوس به Ghaziabad منطقه دادرس توسط 12 ظهر.”

او همچنین گفت که Ghaziabad منطقه دادرس شده است مطلع از توسعه و او را به دریافت این اتوبوس که خواهد شد مورد استفاده برای حمل و نقل رشته کارگران مهاجر.

Awasthi در ادامه گفت که اتوبوس مورد نیاز برای ارسال به Ghazaiabd را Kaushambi و Sahibabad اتوبوس انبار. اضافی دبیر کل در ادامه گفت که باقی مانده 500 اتوبوس نیاز به ارسال به گوتام بودا نگر منطقه دادرس در نزدیکی نمایشگاه مارت در Noida. او گفت: دولت را بررسی تناسب اندام, مجوزها و اسناد دیگر از اتوبوس ها و سپس استفاده از آن را بلافاصله.

پیش از آن در روز کنگره آورده بود اتوبوس در ایالت مرزی در آگره Nagla نقطه. پس از اضافی دبیر کل جهت به اتوبوس به نویدا و Ghaziabad کنگره گفته است که این اتوبوس ها نشده بودند مجاز به حرکت از آگرا توسط دولت محلی.

یک مقام ارشد کنگره بارگیری گفت که زمانی که 500 اتوبوس رسیده اند, Uttar Pradesh مرزهای سپس دولت محلی گفت که آنها لازم نیست که هر گونه اطلاعات در مورد همان. “آنها اجازه می دهد که اتوبوس ها برای رفتن بیشتر است. در یک دست اضافی دبیر کل Avneesh کومار Awasthi است گفت: برای آوردن اتوبوس به Ghaziabad و نویدا و othe دیگر دست ما نیست بودن اجازه ورود به Uttar Pradesh را از آگرا است. چه اتفاق می افتد ؟ آیا این یک دیکتاتوری ؟ ” کنگره رهبر مورد سوال است.

در مداخله شب دوشنبه و سه شنبه پریانکا گاندی پس از ارائه لیست از اتوبوس به plied برای کارگران مهاجر شات نامه ای به اضافی دبیر کل ادعا که تمام قسمت نشأت گرفته از رئیس جمهوری چیزی جز سیاست و فاقد قصد کمک به فقرا مهاجران که رشته در ایالت مرزی. در این نامه نوشته شده است در اوایل روز سه شنبه در 2.10 صبح ادعایی که نامه ای دریافت کرده بود از Awasthi را در 11.40 p. m. در اواخر دوشنبه شب که گفت که تمام اتوبوس ها باید گزارش در لکنو توسط 10 صبح روز سه شنبه است چیزی جز سیاست.

نامه نوشته شده توسط سینگ گفت: “زمانی که مردم سرگردان در مرزهای در Ghaziabad و نویدا و یا دولت های مختلف نقاط ورود به ثبت نام خود آن را اتلاف منابع به درخواست اتوبوس ارسال می شود به لکهنو. متاسفم برای گفتن وجود ندارد و قصد کمک به برادران و خواهران که در حال راه رفتن بر روی پا است. دولت غرقه شدن در خالص سیاست است. به عنوان رئیس جمهوری گفت: در یک برنامه تلویزیونی است که ما در حال درخواست برای یک لیست از سه روز در حالی که ارتباط خود را دریافت کرده بود روز دوشنبه در 4.01 p. m.”

پیشتر در روز دوشنبه سیاسی ردیف گرفت بیش کنگره رهبر پریانکا گاندی گسترش یک پیشنهاد برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران به اوتار پرادش و منشی شخصی ادعا می داده اند جزئیات این اتوبوس ها و رانندگان به Uttar Pradesh دولت است. دولت خواسته بود برای لیست اتوبوس ها از کنگره است.

سینگ گفت: “همه جزئیات از 1000 اتوبوس متصل هستند با این e-mail. از آنها چند رانندگان خواهد بود reverified و جزئیات آن را نیز به شما فرستاده خواهد شد در چند ساعت. من امیدوارم که شما اجازه برای کسانی که از اتوبوس برای رفت و آمد کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ساخت سیاسی نقطه Singh اضافه شده است که بسیاری از کارگران که “ستون فقرات کشور” مجبور به راه رفتن گرسنه در گرمای تابستان. سینگ با این حال تأکید کرد که این حرکت توسط کنگره تلاشی است برای بازی “نقش مثبت”.

پیش از این اوتار پرادش کنگره ادعا کرد که ارائه لیست از 1000 اتوبوس به یوگی Adityanath دولت زیر که دولت به دنبال جزئیات این اتوبوس ها و رانندگان. روز دوشنبه وزیر یوگی Adityanath تا به حال ناودان کنگره برای ارسال لیست اتوبوس و بازی “خرده سیاست’ در کارگران مهاجر’ موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net