توسط ANI

لکنو: این Bharatiya Janata Party (BJP) صادر شده است نشان می دهد-باعث توجه به آن رهبر Raghuraj سینگ برای “غرقه شدن در فعالیت های که نقض سیاست های حزب و صدور زشت اظهارات”.

Raghuraj سینگ که دارای یک کابینه رتبه پست در اوتار پرادش دولت دامن زده یک جنجال پس از او خواستار آن است که مرکز و دولت باید اعمال ممنوعیت ‘برقع’.

داستان کامل | تا BJP رهبر Raghuraj سینگ به دنبال ممنوعیت برقع

“تقاضای من این دولت و دولت مرکزی به ممنوعیت برقع به عنوان تروریست با استفاده از برقع به کشور وارد شوند. به همین ترتیب در شاهین باغ این روزها بسیاری از کسانی که با پوشیدن برقع در حال سوء استفاده از آن است. بنابراین استفاده از آن باید متوقف شود” سینگ که دارای یک کابینه رتبه پست در تا دولت گفت: ANI در اینجا.

“از برقع ممنوع است در سریلانکا و چین و ژاپن و امریکا همراه با بسیاری دیگر از غیر مسلمان در کشور است. برای پایان دادن به تروریسم برقع باید ممنوع شود” این رهبر ارشد بی جی پی گفته بود.

جدید نیست به مجادلات سینگ قبلا در تاریخ 30 ژانویه گفت که “ضد اتباع” داده خواهد شد ‘kutte کی maut’ (کشته شدن بیرحمانه) و در ادامه می گویند که دانشگاه اسلامی علیگر (AMU) را می توان تغییر نام داد و به عنوان “هندوستان دانشگاه’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de