‘تصادف تعقیب درهم bullhorn از BS قلدر منبر’: Chris Cuomo تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک “عوام فریب” برای کلیسا بازگشایی موقعیت

ایسنا میزبان Chris Cuomo, انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “عوام فریب” که spouting “BS از قلدر منبر” در کلیسای reopenings.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام فرمانداران به کلیساها اجازه می دهد برای باز کردن در کشورهای “در حال حاضر” تهدید به نادیده گرفتن سفارشات خود را اگر آنها حاضر.

“این مکان است که جامعه ما با هم و نگه داشتن مردم ما متحد” رئیس جمهور گفت:. “مردم خواستار رفتن به کلیسا و کنیسه رفتن به مسجد. بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در آغوش عبادت به عنوان یک بخش ضروری از زندگی است.”

بحث در مورد این موضوع یکشنبه شب در “کومو نخست زمان” سی ان ان میزبان اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد خطر درگیر حتی با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

تماشا کنید:

“آیا این واقعا در مورد ساخت آن خوب است؟” کومو پرسید. “بودن عادلانه است ؟ پاداش مردم از ایمان ؟ هیچ. آن را در مورد تقسیم و سیاست است.”

کومو پیشنهاد کرد که رئیس جمهور این است که به سادگی انگیزه این واقعیت است که خود را “سفید مسیحی” پایه کلیسا را برانگیخت.

“سفید مسیحیان هستند نه اکثریت در امریکا و در عین حال دین یک عامل بزرگ برای یک تکه بزرگ از رای دهندگان جمهوری خواه گفت:” سی ان ان هاست. “و این چیزی است که این مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“گفتنی است چگونه وفادار در پاسخ به این تصادف تعقیب درهم bullhorn از BS قلدر منبر,” او گفت: اشاره به کنوانسیون باپتیست جنوبی حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مخالف به یک گروه اسلامی که مخالف آن است. (مرتبط: McEnany نشان می دهد خبرنگاران ‘به شدت’ می خواهید کلیساها به ماندن در بسته)

“او می داند که هر چیزی که من میگم در حال حاضر به این معنا نیست لعنت به پایگاه خود را,” او گفت:. “او می داند که این همه در مورد یک عوام فریب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im