کاخ باکینگهام بازسازی به گزارش هزینه شهروندان £369 میلیون. عکس: Instagram

کاخ باکینگهام گزارش شده است که رفتن را از طریق نوسازی عظیم خواهد شد که هزینه های عمومی در مورد £369 میلیون.

خانواده در حال تغییر است تا چیز کمی برای این دهه جدید به نظر می رسد که آنها گرفته اند به ارائه سلطنتی طرفداران یک نگاه اجمالی به کاخ نوسازی.

خانواده سلطنتی Instagram حساب پرده برداری از تمام پروژه های در حال انجام از طریق یک کلیپ ویدئویی کوتاه. منطقه اصلی کانون است که در این ویدئو تاکید بر شد درایو برای تصویر زمینه حفاظت از محیط زیست در خانواده زرد اتاق نشیمن در شرق قلعه بال.

به گزارش سلام! مجله کل نوسازی برای کل پروژه را با چنگک جمع کردن در مورد £369 میلیون در کل.

ویدئو ویژه مصاحبه wallpaper conserver چچنی McDermott که اظهار داشت: “ما بسیار با دقت از بین بردن تصویر زمینه, زیبا, قرن 19, چینی, wallpaper, قطعه قطعه و سپس ما آن را به studios آن را حفظ و حراست از آن برای آینده است.”

وی در ادامه در ادامه به توضیح “این است که زمان مناسب. این مقاله به شدت نیاز به حفاظت. آن را بسیار اسیدی است. آن را بسیار شکننده است. و این فقط یک فرصت فوق العاده به آن را انجام دهد در حالی که همه کار انجام شده در کاخ.”

کاخ نیز با صدور بیانیه ای که نشان داد “نه تنها این کار بازگرداندن نادر شکننده wallpaper, اما آن را به طور همزمان محافظت از آن را از تحمیل خسارت از نزدیک کار ساخت و ساز به عنوان بخشی از Reservicing برنامه. هنگامی که با این نسخهها کار در حال تکمیل و بازسازی تصویر زمینه بازگشت به خانه خود در زرد اتاق نشیمن.”

بزرگترین دلیل برای این پروژه حفاظت از این است که با توجه به تاریخ غنی پشت زمینه به عنوان اتاق “طراحی شده توسط ادوارد Blore در 1840s.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو