BSF توقیف 64 کیلوگرم هروئین به ارزش 300 تومان کرور روپیه در بازار بین المللی از هند و پاکستان مرز

توسط اکسپرس سرویس خبری

CHANDIGARH: مرز نیروی امنیت (BSF) در روز یکشنبه صبح زود کشف و ضبط 64.3 کیلو هروئین در حال قاچاق به کشور است. دارو-لادن لوله محموله که پنهان و به علف های هرز آبزی برای فرار از شب زنده داری از BSF troopers بود دستگیر نزدیک به هند و پاکستان مرز بین المللی. آن را به ارزش حدود 300 تومان کرور روپیه در عمدی بازار است.

منابع بسیار قرار داده شده در BSF گفت که حدود 2.45 هستم امروز صبح با هوشیاری سربازان نیروی بودند که به طور منظم در گشت وظیفه در رودخانه راوی در هند و پاکستان در مرز بین المللی در Nagoli منطقه در بتلا پلیس منطقه پنجاب کشف یک جنبش از یک گروه بزرگی از waterweeds (Jal Khambu) در برخی از رودخانه 100 متر در داخل خاک هند,. به عنوان وجود دارد naka احزاب از زور در هر دو طرف رودخانه آنها را بلافاصله مطلع و متوقف این گروه از علف های هرز متوقف شد/

یک افسر ارشد BSF گفت: این روزنامه که به عنوان علف هرز گرفته شد از رودخانه چهار کیسه های پارچه ای کشف شد که پر از فوتبال و والیبال مثانه. این کیسه ها بسته بود به علف های هرز و در نتیجه شناور درون آب در رودخانه است.

“مواد مخدر (هروئین) انباشته بود به این ضد آب مثانه به طوری که آن را می تواند تشخیص داده نمی شود. 1500 متر از طناب نایلون نیز بهبود همراه با این کیسه. آن را مشکوک است که کسی نشسته در سراسر مرز بود به آرامی هدایت محموله به هند با طناب به طوری که می توان آن را با خیال راحت تحویل به قاچاقچیان که مشکوک به اطراف در که منطقه” او گفت:.

منابع گفت که از مثانه شصت و بسته های هروئین کشف شد که پس از وزن داشت به اطراف 64.3 کیلو گرم با هر بسته با وزن کمی بیشتر از یک کیلوگرم بود. پس از توقیف مواد مخدر BSF آغاز یک عملیات جستجو در این منطقه برای ردیابی قاچاقچیان بودند که مشکوک به اطراف آن محل به منظور دریافت این محموله.

“پس از تشریفات بیش از ما را بیش از این محموله به مواد مخدر را کنترل اداره (NCB). این یکی از بزرگترین محموله مواد مخدر کشف و ضبط توسط BSF در سالهای اخیر گفت:” یک افسر.

BSF افسران نیست فاش ارزش داروهای اما منابع گفت که آن را به ارزش 300 تومان کرور روپیه در بازار بین المللی است. این دارو دستفروشان از پاکستان شده اند با استفاده از متخلخل رودخانهای مناطق در مرز بین المللی به دزدکی حرکت کردن در مبارزه با مواد مخدر به هند است. این دستفروشان با استفاده از این کانال های آب به ارسال مواد مخدر به کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>