برادوی ستاره نیک کردرو شروع به پاسخ دادن به دستورات طول COVID-19 بازیابی

برادوی ستاره نیک کردرو را آغاز کرده است برای پاسخ به دستورات او در طول coronavirus بازیابی.

کردرو همسر آماندا Kloots شده است نگه داشتن طرفداران به روز رسانی از طریق Instagram, با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط صفحه شش.

“او بسیار بسیار بسیار ضعیف هنوز هم پس از آن بسیار آهسته پیشرفت زمانی که آنها بخواهید او را به انجام چیزهایی که شما می توانید ببینید که او در تلاش است که عالی است بنابراین بدیهی است که مانند ثبت نام و او در تلاش است برای انجام کارهای آنها بخواهید او را به انجام” Kloots گفت: در این ویدئو.

“منظورم این است که آن را مانند یک برکت و رحمت” او ادامه داد. “من حتی نمی توانم به شما بگویم. ما یک بزرگ تشویق به دلیل … ما منتظرش بوده ام حداقل این حرکت کوچک.”

جدید به روز رسانی می آید پس از Kloots ادعا کرد که او تا به حال یک “مثبت” FaceTime تماس با شوهرش در روز مادر. (مرتبط: برادوی ستاره نیک کردرو را می گوید او باز چشم او در طول Coronavirus سلامت به روز رسانی)

“من از او پرسیدم به نگاه کردن و او انجام داد و من از او پرسیدم به نگاه کردن و او بود و به طوری که فوق العاده هدیه روز مادر برای شروع روز من خاموش با” Kloots مشترک با طرفداران.

همانطور که قبلا گزارش شده کردرو برای اولین بار مبتلا به پنومونی اما پس از وضعیت او بدتر شده او را به اتاق اورژانس که در آن او پذیرفته شد و با توجه به اکسیژن است. Kloots گفت: روز بعد پزشکان قرار داده برادوی بازیگر در یک ونتیلاتور.

او بعد بود که پای راست خود را قطع و توسعه داده است یک عفونت ریه در حالی که بر روی یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im