نخست وزیر بریتانیا جانسون مبارزه با کروناویروس در بخش مراقبت های ویژه به عنوان جهانی تلفات soars

عکس: AFP

نخست وزیر بریتانیا بود و مبارزه با کروناویروس در بخش مراقبت های شنبه, بالاترین مشخصات در مورد این بیماری همه گیر است که در ادامه به گچ جدید مرگ و میر در نقاط عطف در ایالات متحده و اروپا است.

بوریس جانسون مبارزه با این بیماری تأکید طبیعت بی رویه از COVID-19 که آزادی ها را محدود کرده است برای برخی از چهار میلیارد نفر غرق اقتصاد جهانی و طرح میتوانست به جامعه است.

این بیماری همه گیر بی امان مرگ مارس در سراسر این سیاره در حال حاضر بیش از ادعا 73,000 قربانیان از 1.32 میلیون تأييد موارد با هشدار که بسیار بدتر است.

یک رکورد جدید افزایش 833 مرگ و میر در فرانسه و پرش در ایتالیایی تلفات روز دوشنبه ریخته آزمایشی امید از آغاز تا پایان از عذاب در نقاط.

و ایالات متحده ثبت 1,150 مرگ و میر بیش از 24 ساعت دانشگاه جانز هاپکینز گفت.

اما برق امید سوسو در رژیم غذایی روزانه مرگبار آمار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting وجود دارد “نور در انتهای تونل.”

در ایالت نیویورک آمریکا کانون بحران نرخ رشد مرگ و میر به نظر می رسد کاهش اگر چه دولت فرماندار اندرو کومو هشدار داد که “در حال حاضر زمان برای سهل انگار باشد.”

“شهر نیویورک به مبارزه با به عقب. ما نامرئی دشمن. ما یک وحشی دشمن. اما این شهر در حال مبارزه با همه چیز ما رو” گفت: شهردار, بیل د Blasio.

مثل 9/11′

در چین که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش شده برای اولین بار.

اما در میان ترس از موج دوم در آسیا و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد انتظار می رود به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد روز سه شنبه به عنوان موارد سنبله به خصوص در توکیو.

این ویروس کشش تجهیزات پزشکی به حد و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که جهانی وجود دارد کمبود شش میلیون پرستاران.

مردم در سراسر جهان مجبور شده اند به بداهه نوازی به عنوان منابع با بدن بسته بندی شده در کارتن تابوت در اکوادور و یک مسجد تبدیل به یک موقت ماسک کارخانه در ایران است.

Undertakers در نیویورک هستند تا overworked که یک شهر رسمی مطرح شده امکان انجام موقت تدفین در یک پارک عمومی.

“ترانشه حفر خواهد شد برای 10 تابوت در یک خط. از آن خواهد شد انجام می شود با وقار و منظم و موقت شیوه ای. اما آن را دشوار خواهد بود برای NYers را ایم” Mark Levine.

کفن مدیر پت Marmo از شهر نیویورک گفت: “این تقریبا مانند 9/11 رفتن در روز و روز و روز” با اشاره به حملات تروریستی در این شهر در سال 2001.

‘Coronabonds’

دولت ها در سراسر جهان در حال تلاش برای قرار دادن با هم نجات بسته به جلوگیری از آسیب های اقتصادی به طور موثر از خاموش کردن تجارت جهانی به عنوان ترس دستگاه از یک ویرانگر رکود است.

اما وعده داده است $1 تریلیون دلار بسته محرک تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان اقدامات انجام شده در طول بحران مالی 2008 و متناوب 20 درصد از تولید ناخالص داخلی در جهان سوم-top اقتصاد است.

با جوهر به سختی خشک در $2-تریلیون اقتصادی نجات بسته به تصویب کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مورد علاقه عظیم دیگری صرف برنامه دوباره حدود 2 تریلیون دلار اما این بار با هدف قرار دادن زیرساخت های پروژه های.

“ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان است. من آن را انجام دهد برای بار دوم,” او گفت:.

وزیران دارایی اتحادیه اروپا انتظار می رود به پرچ یک معامله به استفاده از یورو را 410-میلیارد-صندوق نجات یورو برای مبارزه با ویروس اما این بلوک باقی مانده تقسیم در تجمع بدهی به موضوع “coronabonds.”

اما فرانسه هشدار داد این بود که عنوان خود را برای بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: اتحادیه اروپا مواجه شد آن را “بزرگترین آزمون” از زمان تاسیس آن در سال 1957.

تحلیلگران در اقتصاد آکسفورد گفت: این بیماری همه گیر “ممکن است ماشه سالانه تولید ناخالص داخلی انگلیس در میان بدترین دیده در 100 سال گذشته” با میلیون ها شغل در حال ریختن در سراسر جهان است.

اما بازارهای سهام تصمیم به دیدن این لیوان نیمه پر در روز دوشنبه با داو جونز شاخص افزایش 1,600 امتیاز به عنوان معامله گران را دیدم امیدوارم که همه گیر شد و از رسیدن به اوج خود.

و به دور از چند میلیارد بسته و دیوار خیابان نوسانات coronavirus مؤثر است میلیون ها نفر از مردم عادی در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

در یک معمولا شلوغ اسکله در پایتخت سنگال, 23 ساله ماهی فروش Galaye Sarr گفت: به طور معمول تولید می شود صادر به ایتالیا اما تجارت خشک شده است.

“قایق شده است لنگر انداخت برای مدت زمان طولانی به دلیل coronavirus. و حتی اگر آنها بروید و ماهی گرفتن ما نمی توانیم آن را به فروش,” او گفت: AFP.

“ما هنوز در حال تلاش برای نگه داشتن رفتن به این امید که یک روز خدا را از شر ما را از لعنت.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>