انگلیسی-پاکستانی محافظه کار MP بیا با هم به مبارزه COVID-19 در انگلستان

اخبار/نویسنده

منچستر: انگلیسی-پاکستانی جوانان باید با همکاری جیمز بری دالی سیتی, یک محافظه کار عضو پارلمان بریتانیا از دفن برای ارائه آماده ساخته شده از غذا, ماسک صورت و دیگر تجهیزات ضروری برای کارگران از خدمات بهداشت ملی (NHS) در فیرفیلد بیمارستان عمومی به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن.

بیش از دو هفته گذشته دالی سیتی و تیم خود را — شامل شهباز عارف و خالد حسین — الهام گرفته اند یک جنبش مردمی است که به عنوان یک پیشنهاد برای کمک به پر کردن شکاف موجود در مواد غذایی و لوازم خانگی با دور زدن سنتی تهیه پروتکل و گرفتن موارد بسیار مهم به طور مستقیم به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

به کارگیری غیر سنتی مانند رسانه های اجتماعی — Twitter, Facebook و Instagram — و همچنین پیام های متنی و ایمیل خود را در تیم از داوطلبان را در بر داشت راه های خلاق برای توزیع منابع در دفن. به عنوان عوارض از coronavirus همه گیر در ادامه به کوه در حال حاضر رو به کاهش ذخایر تجهیزات از کاغذ توالت را به صورت ماسک کشیده شده است به مراتب نازک تر است.

Fairfield بیمارستان با کمال میل پذیرفته ون پر از کاغذ توالت و آب بطری اهدا سخاوتمندانه توسط پاکستان-منبع سوپرمارکت های محلی صاحب فاروق خالد. “این مهم بود برای من برای انجام کاری به ما کمک کارکنان بیمه خدمات درمانی به طوری که آنها می توانند همچنان به طور موثر درمان بیماران مبتلا به” خالد گفت.

از دوستان مسلمان بریتانیا (MfB) را آماده و توزیع شده به طور کامل-وعده های غذایی آماده به بیمه خدمات درمانی پزشکان در همان بیمارستان. مغازه داران شاه و محمود را اهدا تامین مواد غذایی اختصاص محلی برای مراقبت از خانه به دفن شورای مرکز جامعه در قلعه مرکز اوقات فراغت.

حمایت از خواهر (SS) و دفن بر اساس خیریه تیمی با MP برای دوختن ماسک و ارائه آنها را به خط مقدم و کلیدی بهداشت و درمان کارگران رایگان از هزینه. “ما احساس ما تا به حال به انجام کاری در زمانی که ما نماینده به دادگاه تجدید نظر برای ماسک صورت” یکی از داوطلبان Sameah گفت: اخبار.

“ما موفق به تشکیل یک شبکه مسیحی و مسلمان در دفن به دوختن صدها نفر از ماسک های صورت که به استانداردهای”.

صحبت کردن به اخبارMP دالی سیتی گفت: “ایده این است که به اقدام سریع که در آن ما می توانید تمام کسانی که منابع و ماسک صورت با خیال راحت در مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

“من شگفت زده هستم در سخاوت از نوع دل مردم در حوزه. من می خواهم همه را تشویق به انجام کمی خود را در کمک به بیمه خدمات درمانی و خط مقدم ما کارگران است.

“هم ما را در غلبه بر این بیماری همه گیر” این نماینده مجلس گفت.

عارف عضو دلی داوطلب, نیروی کار, گفت که او “خوشحال” در چگونه بسیاری از مردم جوان ارائه شده به آنها بپیوندید. “اگر کسی می خواهد برای پیوستن به عنوان یک داوطلب در آنها می توانید با ما تماس بگیرید از طریق رسانه های اجتماعی,” او اضافه شده است.

این COVID-19 همه گیر است و موجب تحول اجتماعی در انگلستان با بیش از 47,000 افراد آلوده و تقریبا 5,000 مرده است. در حالی که مدارس بسته شده اند و گسترده مستندات تحمیل جوامع در سراسر بریتانیا باید متحد با هم در مواجهه با یک خطر سیستم تفکیک پله تا داوطلب سازماندهی و استراتژی چگونه بلافاصله به کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>