انگلیسی, ایرانی می میرد COVID-19 بریتانیا در تلاش برای جلوگیری از همه گیر

توییتر

بیرمنگام: یک ایرانی تسلیم به کروناویروس پس از این کشور نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده شده به سطح شیب دار تا تلاش ها در برابر این بیماری همه گیر.

مادر سه Areema Nasreen بود که به عنوان مناسب و سالم و تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی درگذشت در بیمارستان محلی که در آن او کار می کرد برای 17 سال گذشته.

36 سال از Walsall خدمت شد و در Walsall مانور بیمارستان که در آن او قرارداد این ویروس و از آن پس بود بستری در همان بیمارستان. او نگه داشته بود در بخش مراقبت های ویژه و اعتقاد بر این بود که او دوره نقاهت بود اما در ساعات اولیه روز شنبه وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او در گذشت.

مراسم تجلیل از آب گرفتگی در هنگامی که خبر مرگ او تایید شد توسط اعضای خانواده است. او دل خواهر Kazeema که با این نسخهها کار در همان بیمارستان گفت: “من از دست رفته من شگفت آور, خواهر, چگونه می توانم بدون او زندگی می کنند? ما همه چیز را با هم. او من را تنها گذاشت.”

مشهور پخش و تلویزیون شخصیت Piers Morgan نامیده Nasreen یک “قهرمان مطلق”. با توجه به توییتر میزبان ITV “صبح به خیر بریتانیا” و سردبیر سابق روزنامه گفت: “RIP Areema Nasreen, 36. یک بیمه خدمات درمانی پرستار برای 16yrs محبت همسر و مادر 3 فرزند جوان است. کشته #coronavirus که او قرارداد در Walsall مانور بیمارستان به عنوان او مبارزه برای نجات زندگی دیگران است. مطلق قهرمان.”

West Midlands شهردار اندی خیابان اصرار مردم به دنبال دولت مشاوره برای کمک به کارکنان بیمه خدمات درمانی گفت: “چنین غم انگیز, اخبار امروز صبح, قلب من می رود به Areema خانواده و سه فرزند. خط مقدم کارگران در سراسر West Midlands را به خطر می اندازند زندگی خود را روز به روز برای محافظت از ما حداقل ما می توانید انجام دهید برای کمک به آنها این است که به دنبال دولت مشاوره بدهند.”

گسترش خود را “عمیق ترین همدردی” به Nasreen خانواده به نمایندگی از کالج سلطنتی پرستاری و مدیر آن مایک آدامز گفت: “برای از دست دادن هر کسی که به این ویروس وحشتناک یک تراژدی است. به از دست دادن یک پرستار مانند Areema است به خصوص دشوار است. او به خوبی توسط همکاران او و تحسین برای او فداکاری به بیماران خود را. به عنوان یک RCN فرهنگی سفیر او یاد می شود و جشن به عنوان یک چهره برجسته در غرب میدلندز پرستاری جامعه است.”

انگلیسی ستاره فوتبال Stan Collymore توصیف مرگ او به عنوان یک مثال دیگر از “قهرمانی” و “فداکاری” از کارکنان بیمه خدمات درمانی ساخت فداکاری.

ریچارد Beeken مدیر اجرایی Walsall بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد گفت که او “بسیار متعهد به نقش خود به عنوان یک پرستاران”. وی افزود: او یک تفاوت.

در یک پیام در رسانه های اجتماعی و پرستار در Birmingam بیمارستان شهر, Rubi Aktar توصیف او به عنوان زیباترین و واقعی فرد یکی همیشه می تواند برآورده.

Nasreen توسعه علائم کروناویروس در مارس 13 و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از آن او بستری در همان بیمارستان که در آن او در انجام وظایف خود. تا کنون او جوانترین پزشک به مرگ پس از ابتلا به ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>