انگلیسی-پاکستانی MP خواستار دولت به بررسی COVID-19 مرگ و میر در جوامع اقلیت

MP یاسمین قریشی. عکس: عملیات سیاه و سفید رای

منچستر: انگلیسی-نماینده مجلس پاکستان خواسته است وزیر بهداشت مت Hancock برای بررسی اینکه آیا اعضای جوامع قومی در بریتانیا و کارکنان از خدمات بهداشت ملی (NHS) هستند بیشتر در معرض شیوع کروناویروس.

MP یاسمین قریشی در نامه اش خواست بالا رسمی بهداشت برای بررسی موضوع به فوریت برای اطمینان از مراحل در زمان گرفته شده برای رسیدگی به همین دلیل بیشتر بام (سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی) اعضای جامعه در میان کسانی که به شدت بیمار است.

تشویق اقلیتهای قومی به شرکت جامعه است 13 درصد از جمعیت بریتانیا.

او همچنین از دولت خواست برای راه اندازی یک نیروی کار به کاوش داده ها برای درک بهتر این بیماران است.

وی در ادامه اظهار داشت که هیچ کس مصون است از این بیماری همه گیر اما ساختاری نابرابری به این معنی نیست که برخی از گروه ها را تحمل فشار از COVID-19 بیش از دیگران است. “عوامل اقتصادی-اجتماعی و تنگ مسکن در بام جامعه می تواند عامل اصلی افزایش COVID-19 موارد” او اشاره کرد.

در یکی دیگر از نامه وزیر بهداشت شد خواست به انجام بیشتر برای پزشکان از اقلیتهای قومی به عنوان آنها اغلب در تلاش برای به دست آوردن حمایت از بیمه خدمات درمانی و, در نظر گرفته “غیر خودی”.

نماینده خواستار یک کاوشگر برای تعیین حقایق در مورد اتهام نابرابری در خدمات بهداشت ملی و اطمینان از پشتیبانی از بام کارکنان آن را تا 44 درصد از پرسنل پزشکی در این سرویس است.

تحقیقات اخیر به انگلیسی, بیماران مبتلا به قرارداد COVID-19 نشان داده است که بام جامعه است بیشتر احتمال دارد به طور جدی نهفته و در نهایت در بخش مراقبت.

مطالعه انجام شده توسط بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات دریافتند که از نزدیک به 2000 coronavirus بیماران 35% آنها غیر سفید.

اولین 10 پزشکان و سه نفر از شش پرستاران که درگذشت از COVID-19 تا کنون بودند از بام جامعه است. یک داروساز بیمارستان و حداقل یک معاون بهداشت و درمان که از دست داده و زندگی خود را در طول شیوع بیماری نیز از اقلیت های قومی پس زمینه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im