سعودي, وکلا فروم می گوید NAB victimising میر شکیل-ur-Rahman

فایل

لندن: سخنگوی سعودي, وکلا فروم (BPLF) و معلم سابق نخست وزیر عمران خان در Aitchison محکوم ناعادلانه و غیر قابل توجیه دستگیری جغرافیایی و جنگ را Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman ملی پاسخگویی دفتر (NAB) در یک ملک خصوصی مورد نزدیک به چهار دهه ،

جانباز وکیل نسیم احمد Bajwa است که تمرین در لندن برای بیش از سه دهه و تدریس به PM عمران در Aitchison گفت که قانونی برادری بود “هیچ شکی نیست که میر شکیل-ur-رامان شده است به اشتباه ناعادلانه و غیر منصفانه بازداشت توسط NAB در یک اتهام است که گزارش شده است 35 ساله”.

Bajwa که پسر علی Bajwa جوانترین کنترل کیفیت از کشور چند سال پیش گفت که MSR است “برجسته ترین فرد در صحنه رسانه های چاپی و الکترونیکی در پاکستان”.

“ما مطمئن شده اند توسط تیم حقوقی خود را که نه تنها او بود به طور کامل با این تحقیقات همکاری تیم اما تحت قانون پاکستان او سزاوار به قید وثیقه آزاد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شرایط اطراف دستگیری ریش سفید از روزنامه نگاری در پاکستان بر مشکوک و سوال برانگیز اتهامات reek از کینه توزی vindictiveness و در عین حال یکی دیگر نابکار تلاش در muzzling شجاع صدای مطبوعات آزاد در پاکستان است.”

Bajwa گرفته بود تا مورد مدل شهر قربانیان به نمایندگی از دکتر طاهر-ul-قادری و در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن با قدری که در آن او اعلام کرده بود به رویکرد سازمان ملل متحد اگر عدالت بود نه ارائه شده به قربانیان.

این BPLF رهبر گفت که به او گفته بود به چندین جانباز وکلا در پاکستان از جمله کسانی که در ارتباط با PTI و همه آنها را در همان حال مشاهده است که MSR دستگیری یک بی پروایی نشان دادن عمل سیاسی قربانی و نمره-اقامت و تبانی PM عمران دولت و ناب مشهود بود.

او گفت: فروم “به شدت تایید دیدگاه های مطرح شده توسط سه ارشد حقوقدانان و احترام کارشناسان حقوقی از جمله حمید خان کامران مرتضی و علی احمد کرد در مورد این موضوع”.

پس از بررسی دقیق همه اعضای این فروم هر دو در انگلستان و پاکستان به اتفاق آرا به تصویب رسید مختصر اما صریح قطعنامه و مجاز وکیل مدافع Bajwa در لندن به صدور محکومیت بازداشت و تقاضا MSR را فوری آزاد کند.

Bajwa گفت که او نمی داند آن را مناسب برای اظهار نظر در مورد شایستگی یا اعتبار جدی اتهام علیه برجسته بازداشت شدگان MSR اما این نگاه روشن به حقوقی برادری که دستگیری او را شکست NAB قوانین خود را و آن را reeked از تعصب.

پاکستان بار شورای (PBC) معاون رئیس عابد ساقی گفته است که بازداشت میرحسین شکیل-ur-Rahman انجام شد به سکوت صدای جانگ و جغرافیایی ،

پاکستان بار عضو شورای Azam Nazir طرار است مورد انتقاد قرار ناب برای دستگیری MSR در یک مرحله که در آن شکایت شده است تایید نشده است. او گفت: Jang و جغرافیایی است که برای ایستاده توسط نیروهای دموکراتیک در کشور است.

رئیس جمهور سابق دادگاه عالی کانون (SCBA) امان الله Kanrani نامیده می شوند دستگیری از MSR در برابر حقوق اساسی.

رشید یک مجلسى جمهور سابق SCBA گفت که ناب می تواند بازداشت تنها زمانی که کسی تلاش می کند برای فرار به خارج از کشور و یا سعی کنید به رشوه دادن با هر رکورد از هر مورد. روزنامه نگاران بین المللی و سازمان های حقوق بشر و وکلا’ بدن و دولت آمریکا نیز محکوم دستگیری رحمان خواستار پایان سیاسی قربانی توسط دولت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>