عکس توسط نویسنده

لندن: یک مسلمان بریتانیایی دانشگاهی موفق به کسب واتساپ افترا ادعا در دادگاه عالی لندن علیه همکاران امنای اکستر مسجد که اعتراف به جرم اهانت تحصیلی از طریق چند رسانه های اجتماعی پست های تجاری او را “تروریست” و عضو Ikhwan ul Muslimoon (اخوان المسلمین).

در دادگاه ملکه نیمکت تقسیم محمد Nibras حسن فرزند شهید Ul Hassan که سر از اکستر مسجد پذیرفته شده است که او تا به حال ساخته شده بی اساس و مخرب ادعا می کند در برابر Tallha عبد الرزاق یک کارشناس شناخته شده در خاورمیانه, جنگ, مبارزه با تروریسم و داعش افراطی.

مشابه اتهام از “افراط گرایی”, “خشونت” و “فرقه گرایی” در برابر عبد الرزاق تا به حال ساخته شده است در تابستان 2015 زمانی که او نگرانی در مورد عدم شفافیت در اکستر مسجد. او واصل شده است که ادعا می کنند در ماه ژانویه سال 2016 در لندن دادگاه عالی.

حسن که می رود به نام Anas به نام عبد الرزاق “تروریست” و یک عضو اخوان المسلمین گفت: اخوان “به طور غیر مستقیم و یا به طور مستقیم مرتبط با تروریسم” در یک گروه واتساپ که شامل بیش از 100 شرکت کننده.

عبد الرزاق راه اندازی شد و ادعا کرد بر این اساس است که او را نه تروریست و نه یک عضو اخوان المسلمین. او پرسید: حسن به عذر خواهی و عقب بیانیه خود اما حسن خودداری کرد و به سخره باور است که عبد الرزاق نمی خواهد به دلیل سو او فاقد منابع مالی برای استخدام گران افترا وکلا.

عبد الرزاق به جای سوار بر تحت پیگرد به عنوان یک litigant در فرد خود را بالا ادعا در دادگاه علیه آقای حسن تیم حقوقی.

توهین آمیز علیه عبد الرزاق که همچنین رئیس جمهور از اکستر مسلمانان ارتباط در شهر اکستر زمانی آغاز شد که او اعلام کرد که این مسجد امنا بودند غیرمنتخب و دبیر هیئت مدیره و خانواده و دوستان خود را تحت کنترل این مسجد از سال 1976.

آن را به شدت زیر کلید, نقش او در افشای امنا’ لینک کلیک کنید برای یک روحانی تندرو.

امنا در آن زمان بودند, منشی, شهید Ul Hassan, محمد عبدالله احمد جنتی محمد سعید. با توجه به یک گزارش عبد الرزاق پدر نیز یک متولی در زمان و شده بود پرس و جو پرداخت پول نقد دریافت شده از Sheikh Sadiq al-Ghariani در منطقه £250,000. عبد الرزاق تردید این پرداخت و پرسید: چرا پول نقد پرداخت می شد دریافت شده از منابع مشکوک.

در ماه های عبد الرزاق بود حذف شده از هیئت امنا بدون هشدار. دادگاه مقالات نگهداری می شود که Ghariani تا به حال ارائه پشتیبانی به القاعده وابسته تندرو در لیبی و حمایت رادیکالیسم و او بود محروم از ورود به انگلستان توسط دفتر خانه.

با کمک از جامعه محلی عبد الرزاق کمک راهنمای آنلاین کمپین خواستار پاسخ از معتمدین در مورد این نگرانی ها و عدم وجود دموکراسی و پاسخگویی در حکومت خود مسجد.

امنا خودداری از پاسخ به سوالات اما در نهایت بستری برای پذیرش پول از Ghariani.

عبد الرزاق در زمینه این ادعا در دادگاه در برابر حسن چندی بعد در اوایل سال 2018 است. در 29 اکتبر 2019, عبد الرزاق موفق به اثبات این است که حسن بود به روشنی به معنای تجاری او یک تروریست و می خواست مردم را به فکر می کنم او یک تروریست با تمایلات خشونت آمیز.

پس از بالا دادگاه پیروزی عبد الرزاق نزدیک مشهور افترا وکیل مارک لوئیس حامی قانون است که موافقت خود را در مورد پیروزی بدون هیچ هزینه و اساس که بر اساس آن قدرت و کسانی که با موفقیت به نتیجه رسید مذاکرات حل و فصل از طرف او.

در دادگاه سلطنتی عدالت در چهارشنبه, Hassan صادر unreserved عذرخواهی به عبد الرزاق برای هر گونه ناراحتی و یا خجالت است که انتشار این اتهامات کاذب ممکن است باعث شود او را برای هر گونه خسارت آنها ممکن است ناشی از به شهرت خود را.

حسن نیز موافقت به پرداخت “خسارت قابل توجهی” به عبد الرزاق.

باز دادگاه در بیانیه ای گفت: “متهم اذعان دارد که این ادعا شنیده می شود در اکستر مسجد جامعه مورد مدعی هستند کاملا نادرست نادرست و منتشر شد به علت مدعی خسارت با توجه به اختلاف در اکستر مسجد جامعه است. بنابراین ما جمع شدن و عقب نشینی این ادعا است.”

صحبت کردن به این خبرنگار Tallha عبد الرزاق گفت: “من امیدوارم که این غم امر را در حال حاضر ارسال یک روشن و بدون ابهام پیام است که مهم نیست که چقدر ثروتمند یا قدرتمند شما ممکن است فکر می کنم شما هستند و یا چه فقیر و محروم شما فکر می کنم شخص دیگری است که شما هرگز نباید بدنام کردن کسی که توانایی و اراده برای دفاع از اعتبار خود و با شور و نشاط. من دعا می کنم که گسترده تر جامعه مسلمان را هم اکنون می توانند با هم در روح برادری و هماهنگی برای پیدا کردن طولانی مدت وضوح به این مشکلات و برای برگزاری این غیرمنتخب امنا به حساب اعمال خود است که ناشی از چیزی جز بخش و سوال در مورد شفافیت و دموکراتیک حکومت ما در مسجد است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im