بوریس جانسون. تصویر: Daniel Leal-Olivas

لندن: بریتانیا, وزیر دارایی ساجد جاوید استعفا از پست خود رسانه های بین المللی گزارش شد در یک حرکت است که ناراحت انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون سرپرستی ترمیم کابینه تنها چند هفته پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و یک ماه قبل از بودجه سالانه است.

صدراعظم از خزانه برود و پس از جانسون سعی کردم به استفاده از ساماندهی کابینه خود را به خلاص شدن از شر برخی از جاوید مشاوران, یک منبع نزدیک به خروج وزیر گفت.

او بلافاصله جایگزین ارشد وزارت خزانه داری رسمی Rishi Sunak.

جاوید خروج عمده ناراحت در یک زمان آشفته برای بریتانیا تنها چند هفته پس از خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, یک فرایند است که در سمت چپ این کشور با آینده نامشخص.

جانسون در روز پنج شنبه انجام یک ترمیم کابینه اول خود را پس از برنده شدن در یک راحت اکثریت پارلمانی در ماه دسامبر انتخابات عمومی.

جاوید سابق شهر لندن banker متولد شده به یک کارگر مسلمان در خانواده در نظر گرفته شد امن در کار خود با وجود گزارش از تنش بین او و جانسون ارشد مشاور دومینیک Cummings.

اما شایعات شروع به گردش پس از دیدار با نخست وزیر رفت و در طولانی تر از انتظار می رود.

“او این کار از صدراعظم از خزانه” یک منبع نزدیک به جاوید گفت.

“نخست وزیر گفت که او تا به حال به آتش خود را ویژه مشاوران و جایگزینی آنها را با شماره 10 ویژه مشاوران به آن یک تیم است.

“صدراعظم گفت: هیچ احترام وزیر خواهد قبول آن شرایط است.”

بلفاست وزیر

قبلا جانسون خود را اخراج ایرلند شمالی وزیر با وجود نقش خود در بازگرداندن تفویض حکومت به بلفاست پس از سه سال تعلیق ماه گذشته.

جولیان اسمیت کمک کرده بود پایان خلاء سیاسی در ایرلند شمالی با قانع کردن دو طرف برای بازگشت به قدرت-های دولت در ماه گذشته.

انگلیسی استان تا به حال هیچ دولتی پس از Sinn Fein و دموکراتیک اتحادیه کارگری حزب (DUP) کاهش یافت و در ژانویه سال 2017 بیش از یک انرژی تجدید پذیر رسوایی.

ایرلندی Taoiseach لئو Varadkar رهبری تجلیل و قدردانی به اسمیت تلاش های گفته او “یکی از بریتانیا بهترین سیاستمداران زمان ما”.

اما روزنامه تایمز گفت: Johnson احساس “blindsided” توسط این معامله به دلیل آن شامل رسیدگی به جرائم توسط سربازان انگلیسی در طول دهه خشونت های فرقه ای شناخته شده به عنوان مشکلات است.

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney که او نیز از نزدیک درگیر در قدرت های مذاکرات گفت که بدون اسمیت رهبری خواهد بود وجود دارد هیچ دولتی در بلفاست.

“شما چنین بوده است موثر وزیر امور خارجه ایرلند شمالی در زمان واقعی چالش و خطر” او در توییتر نوشت.

Arlene پرورش که به عنوان DUP رهبر ترمیم شد به عنوان وزیر اول ایرلند شمالی بر اساس این توافق نیز مورد ستایش قرار داد خود را در “تعهد به نقش”.

اسمیت گفت: آن را به حال شده است “بزرگترین افتخار” و اضافه کرد که او “بسیار سپاسگزار” به جانسون برای دادن شانس او را به خدمت می کنند.

کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom, محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس و دادستان کل جفری کاکس نیز نشان داده شده است ،

اما وزیر امور خارجه Dominic Raab و مایکل گوو جانسون ده عامل معاون ماندن.

جانسون برگزار شد از انجام یک ترمیم کابینه بلافاصله پس از دسامبر پیروزی انتخاب به صبر کنید تا زمانی که بریتانیا چپ اتحادیه اروپا.

پس از سالها آشفتگی های سیاسی بیش از Brexit او می خواهد به تمرکز در این سال در مسائل داخلی از جمله سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و زیرساخت ها است.

جانسون همچنین نام سابق کمک وزیر Alok شارما به عنوان وزیر جدید مسئول پلیس 26 سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا که برگزار شد در گلاسکو در ماه نوامبر.

رئيس جمهور سابق کلر اونیل اخراج شد در ماه گذشته. او در پاسخ با تاول حمله را رهبری و هشدار داد که برنامه ریزی برای اجلاس “راه از مسیر خارج”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su