شهروندان بریتانیا کبود بیش از اینکه رشته در پاکستان

برنامه

لندن: هزار نفر از اتباع رشته در پاکستان عصبانی هستند در دولت انگلستان و اسلام آباد برای ترک آنها را با کمی به هیچ پشتیبانی در طول coronavirus بحران است.

تخمین زده می شود که حدود 7000 انگلیسی-پاکستانی — عمدتا از دانشگاه آزاد اسلامی کشمیر و قطعات, Punjab — در پاکستان و قادر به ترک با توجه به این مستند در سمت چپ کامل تلو تلو خوردن با عدم پشتیبانی و مشاوره توسط هر دو دولت است.

بودند تصمیم گرفته است به کار 17 ویژه پرواز را نزدیک به 2000 پاکستانی از کانادا, انگلستان, ترکیه, کوالالامپور, باکو و تاشکند.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف گفت: کمیته هماهنگی ملی (NCC) انجام شد همه چیز به پشتیبانی از خارج از کشور میکنند.

با توجه به بسته شدن حریم هوایی پاکستان و لغو ویژه پرواز برای شهروندان بریتانیا — که قادر به بازگشت به انگلستان در حال حاضر در انتظار برای پشتیبانی از هر دو دولت به عنوان بسیاری از آنها در سمت چپ و بدون مواد غذایی و نیازهای اساسی با توجه به این مستند در پاکستان است.

در میان آنها افرادی با شرایط بهداشتی اساسی که باید اجرا از داروها و به شدت خواستار حمایت دولت به آنها را به بازگشت به کشور خود.

حس خشم در میان اتباع رشته در پاکستان به ضرب به عنوان 262 آلمانی و اروپایی اتباع ترک اسلام آباد فرودگاه بین المللی در اجاره هواپیمایی قطر پرواز در روز دوشنبه.

سفیر پاکستان برنارد Schlagheck در توییتر نوشت: “دیدن کردن آخرین مسافران قبل از سوار شدن! 1st پرواز در آوردن خانه آلمانی سرگردان در پاکستان اسلام آباد سمت چپ این صبح است.

“بیش از 260 آلمان و شهروندان اروپایی در هیئت مدیره هستند. خوشحالم که برای کمک به آنها را به بازگشت به خانه. با تشکر از مقامات پاکستانی برای همکاری عالی.”

از سوی دیگر کانادا کمیسیون عالی نیز مرتب ویژه پرواز از کراچی و لاهور در مارس 2, نوشتن در توییتر: “ویژه پرواز برای کانادایی روابط عمومی و خانواده در دسترس برای خرید به کانادا در روز پنج شنبه 2 آوریل از لاهور و کراچی به تورنتو.

“لطفا بررسی رکا پیام برای جزئیات بیشتر. تکمیل فرم ظهر, سه شنبه 31 مارس به ابراز علاقه.”

فیصل امان از Tooting در حال حاضر گیر کرده در پاکستان با دختر خود در توییتر نوشت: “ما استرالیایی به رشته در پاکستان از 10 روز گذشته فرودگاه بسته شده و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی دوره است. دختر من بیمار قلبی و دارو است که به پایان رساندن.

“نیاز فوری اقدام دیگر شرکت های هواپیمایی رزرو و لغو پرواز, سرقت از ما.”

Suhaiymah Manzoor خان معروف انگلیسی شاعره بود که در هم گیر کرده در پاکستان است که در حال حاضر هماهنگی با شهروندان بریتانیا در پاکستان و تلاش برای کمک به آنها را به بازگشت به انگلستان است. او دریافت کرده است بیش از پنج صد ایمیل از انگلیسی ها بود که پروازهای خود را لغو بین 21 مارس و آوریل 4.

صحبت کردن به طور انحصاری برای این خبرگفت :”طی هفته گذشته, من در حال حاضر در تماس با بیش از یک هزار نفر از افرادی که پروازهای خود را لغو. بسیاری از آنها مسائل مربوط به سلامت و یا جدا از خانواده خود را. آنها مضطرب به خانه. من در تلاش برای لابی کمیسیون عالی بریتانیا برای کمک به کسانی که استرالیایی ها به خصوص کسانی که در معرض خطر هستند.”

“من خواستار بازگشت فوری پرواز چارتر برای آسیب پذیر ترین افراد در گیر در پاکستان است.”

یکی دیگر از توییتر کاربر Naz الهی نوشت: “آنچه در مورد کسانی که مردم سرگردان در پاکستان در حالی که شرکت های هواپیمایی در حال پاره کردن مصرف کنندگان آن را نفرت انگیز است.

“پدر من دارای مشکلات بهداشتی است که در آنجا گیر کرده است چرا ؟ من درک می کنم و نه اجازه دادن به هر کسی اما نمی فرستادن مردم به خانه قتلگاه همه شما باید شرمنده باشد.”

Hira صادق از پلیستو شده است به دام افتاده در کراچی پس از مارس 23 هنگامی که او پرواز لغو شد و فرودگاه های تعطیل در بندر شهر. “من سعی کردم بیش از 50 بار برای دریافت در تماس با کمیسیون عالی بریتانیا در اسلام آباد برای کمک به, اما من هنوز برای دریافت پاسخ” 36 ساله گفت.

“این بسیار نگران کننده است برای من و بچه های جوان.”

یکی دیگر از کاربر توییتر Waz ملک نوشت: “شده است در زنگ برای آخر هفته و نیم و برگزاری در ساعت امروز به مدت 6 ساعت قطع دوباره شده اند زنگ @omanair و @mytrip non stop نگران خانواده رشته در پاکستان @foreignoffice با توجه به عقب در روز چه اتفاق می افتد با پرواز ؟ آیا کسی می تواند کمک کند.”

در یک پیام ویدئویی منتشر شده در پنج شنبه, کمیساریای عالی بریتانیا به پاکستان Dr مسیحی ترنر گفت: مقامات انجام شد “همه چیز” به منظور تسهیل در انگلستان شهروندان بازگشت.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به حمایت از شما به بازگشت به خانه. که توسط من و تیم من تنها اولویت است. وجود دارد مقدار زیادی از پشت صحنه کار های خود را با دولت پاکستان و شرکت های هواپیمایی برای ارائه که” او گفت:.

در یک پیام ویدئویی از کمیسر عالی خواسته مردم را به تماس با آنها از طریق مستقیم پیام در توییتر اما چند صد نفر گزارش داده اند که آنها می توانند دسترسی است و ناودان کمیسیون اقدامات لازم در این زمان دشوار است.

حس تبعیض رشد می کند به عنوان دولت های دیگر را نجات شهروندان خود از کشورهای دیگر و حتی دولت بریتانیا نجات رشته شهروندان از چین و پرو.

یک کاربر توییتر, Bushra نوشت: “توییتر نمی خواهد اجازه می دهد DM. لطفا ارائه اطلاعات در مورد چگونه مردم می خواهم خودم را به عنوان بسیاری از دیگران در این موضوع می تواند به شما ارسال ما جزئیات را برای کمک و پشتیبانی از عزیزان ما رشته در پاکستان است.

“همه ما در حال گرفتن بسیار نگران است”.

بریتانیا متعهد £75 میلیون دلار برای کمک به انگلیسی رشته در خارج از کشور توسط اجاره نجات پروازهای هنگامی که وجود دارد راه های دیگر در دسترس است.

که روزانه در خیابان داونینگ جلسه در COVID-19 وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: طرح جدید کمک خواهد کرد که دهها هزار نفر از مسافران است.

Raab گفت: اولویت خواهد بود با توجه به آسیب پذیر از جمله افراد مسن و یا کسانی که با فشار دادن نیازهای پزشکی و همچنین به کشورهایی که در آن وجود دارد تعداد زیادی از گردشگران انگلیسی در تلاش برای بازگشت به انگلستان است.

خارجی و مشترک المنافع (FCO) نزدیک شد به نظر, اما هیچ پاسخ ارائه شد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im