لندن: بریتانیا آغاز شد, آینده نامشخص خارج از اتحادیه اروپا در روز شنبه آن را به عنوان چرخ دنده ها برای به احتمال زیاد خسته کننده مذاکرات بر آینده روابط با اتحادیه اروپا پس از تاریخی برای پایان دادن به تقریبا نیم قرن از عضویت.

وجود شادی و غم در جمعه شب به عنوان EUs اغلب تمایلی عضو شد برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است.

کمی تغییر کرده است و در عین حال به عنوان بریتانیا است که در حال حاضر در 11 ماه دوره گذار توافق به عنوان بخشی از طلاق است.

انگلیسی قادر به کار در اتحادیه اروپا و تجارت آزادانه-و بالعکس — تا دسامبر 31, اگر چه انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات.

اما از نظر قانونی بریتانیا است با توجه در حال حاضر تبدیل شدن به آنچه در حال تنظیم به سختی مذاکرات با بروکسل در این سال در آینده در ارتباط است.

انگلیسی, روزنامه های عصر روز دوشنبه که دولت آماده برای یک کبودی نبرد.

این انتصاب ساندی تلگراف گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر تبدیل به “بخش خصوصی خشم” در درک اتحادیه اروپا تلاش “برای نا امید جامع تجارت آزاد معامله”.

یک درز یادداشتی از وزیر امور خارجه Dominic Raab سفارشات بریتانیا دیپلمات را فوری با شکستن سابق متحدان اروپایی در راه مانند نشستن در کنار آنها در نشست های بین المللی به ساندی تایمز گفت.

آن دستور داده آنها را به “اتخاذ یک موضع به عنوان یک اعتماد به نفس و مستقل کشور” کاغذ اضافه شده است.

– موفقیت خیره کننده –

بریتانیا رای دهندگان حمایت Brexit توسط یک حاشیه باریک در یک سال 2016 رفراندوم جرقه چندین سال از داخلی بست سیاسی در مورد چگونگی و یا حتی اینکه آیا برای ارائه آن است.

Johnson — که قاطع دسامبر پیروزی در انتخابات در نهایت راه را برای Britains محکوم خروج — مشخص شده به مناسبت برگزاری یک مهمانی خصوصی در خیابان داونینگ ،

یک ساعت پیش بینی شده بر روی دیوار در خارج از شمارش پایین دقیقه برای مبارزه با تروریسم در اروپا تبدیل شدن به یک واقعیت در 11 pm (2300 به وقت تهران) — نیمه شب در بروکسل.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت بریتانیا برتر مورد ستایش قرار داد یک “عصر جدید از همکاری دوستانه” اذعان می تواند وجود داشته باشد “برجستگی در جاده پیش رو” اما پیش بینی این کشور آن را یک “موفقیت خیره کننده”.

هزاران نفر از مردم با تکان دادن اتحادیه جک پرچم های بسته بندی شده در نزدیکی میدان پارلمان و سرود ملی را خواندند هرالد به این مناسبت است.

اما مبارزه با تروریسم در اروپا به راه انداخته است اختلافات عمیق در جامعه با بسیاری از ترس عواقب پایان 47 سال روابط خود را با نزدیکترین همسایه است.

برخی طرفدار اروپایی از جمله بسیاری از 3.6 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا را ساخته اند که زندگی خود را در انگلستان مشخص شده که مناسبت با شمع روشن کرده است.

وجود دارد یک فضای حزن انگیز در یکی از آخرین کشتی به ترک سرزمین اصلی اروپا قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا و 42 کیلومتر (26 مایل) سفر در سراسر کانال.

“آن بسیار افسرده چه امروز اتفاق می افتد گفت:” آلسیو Bortone است که در انگلستان زندگی می کردند برای مدت 10 سال.

– تجارت ایران loom –

مبارزه با تروریسم در اروپا نیز باعث روح جستجو در اتحادیه اروپا درباره آینده خود پس از از دست دادن یک کشور از 66 میلیون نفر با بحران دیپلماتیک نفوذ و مالی مرکز شهر لندن است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف آن به عنوان یک “تاریخی علامت هشدار دهنده” است که باید نیروی بلوک و آن باقی مانده سازمان ملل از بیش از 440 میلیون نفر از مردم به توقف و تأمل.

Britains ماموریت دیپلماتیک در بروکسل روز سه شنبه تغییر ساختمان nameplate به عنوان خوانده شده “بریتانیا ماموریت به اتحادیه اروپا” زنگ جدید خود را غیر عضو.

در ضمن جاو Vale de Almeida به تازگی نام سفیر اتحادیه اروپا به بریتانیا گفت در توییتر او به جلو نگاه به “تخمگذار پایه برای یک جامد اتحادیه اروپا/انگلستان رابطه”.

رسیدن به این نقطه بوده است که پس از سانحه روند و در حالی که طلاق از نظر توافق کرده اند پیدا کردن اجماع بر آینده روابط با اتحادیه اروپا — بزرگترین شریک تجاری — می تواند به همان اندازه سخت است.

هر دو در لندن و بروکسل را به مجموعه ای از خود مذاکره مواضع در روز دوشنبه.

اما جانسون یک polarising شکل متهم glossing بیش از پیچیدگی از خروج از بلوک داده است خود را فقط در 11 ماه به مهر و موم معامله — به اندازه کافی زمان به گفته منتقدان خود را.

لندن نیز در حال حاضر رایگان برای حمله به موافقت نامه های تجاری در سراسر جهان و از جمله با ایالات متحده آمریکا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق Brexit حامی.

یکی از برترین نمایندگان در روز جمعه مورد ستایش قرار داد یک “هیجان انگیز عصر جدید”.

در یک ویژه مبارزه با تروریسم در اروپا روز نشست وزرای در شمال شرق انگلستان Johnson مورد بحث یک هدف به دست آوردن 80 درصد از Britains تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجاری در عرض سه سال یک سخنگوی گفت.

– خداحافظ و موفق باشید –

در اسکاتلند که در آن اکثریت رای به باقی می ماند در سال 2016 رفراندوم و Brexit زنده کرده است خواستار استقلال pro-اتحادیه اروپا فعالان بسیج در ادینبورگ در روز شنبه.

“آن روز غم انگیز برای اسکاتلند گرفته شود — و یا کشیده به من می گویند — در خارج از اتحادیه اروپا” از معترضان گفت bæ, 74.

در ضمن در ایرلند شمالی — به زودی به یک جدید اتحادیه اروپا frontier — نگرانی وجود دارد Brexit می تواند بی ثباتی سخت-برنده صلح پس از چند دهه از جنگ بیش از حکومت بریتانیا.

“آنها قصد دارند مشکلات احتمالا مرتب سازی همه چیز را با مرز تا دریای ایرلند گفت:” توماس Glover, 77 اشاره به امکان تجارت اصطکاک بین سرزمین اصلی بریتانیا و تقسیم جزیره است.

“من امیدوارم که ما می توانیم واقعیت های جدید کار” ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney توییتی اضافه کرد: “خداحافظ و موفق باشید.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de