بریتانیا عازم جدید آینده در خارج از اتحادیه اروپا

یک کشتی می رسد در بندر دوور کنت در فوریه 1 سال 2020 است. عکس: AFP

لندن: انگلیس در روز شنبه آغاز شد و آینده نامشخص خارج از اتحادیه اروپا ساعت پس از تاریخی برای پایان دادن به تقریبا نیم قرن از عضویت در اتحادیه اروپا استقبال شد با ترکیبی از شادی و غم و اندوه است.

وجود دارد و جشن و اشک در سراسر کشور به عنوان EUs اغلب تمایلی عضو شد برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است.

تقریبا هیچ چیز تغییر خواهد کرد فورا از آنجا که از 11 ماه دوره گذار مذاکره به عنوان بخشی از خروج معامله است.

انگلیسی ها قادر خواهد بود به کار و تجارت آزادانه با اتحادیه اروپا سازمان ملل تا 31 دسامبر و بالعکس اگر چه انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات.

اما از نظر قانونی, بریتانیا است.

هزاران نفر از مردم با تکان دادن اتحادیه جک پرچم های بسته بندی شده Londons میدان پارلمان و سرود ملی را خواندند که واقعیت در لحظه ای از مبارزه با تروریسم در اروپا در 11 pm (2300 به وقت تهران) جمعه — نیمه شب در بروکسل.

به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون — یک نشانده در زمین لرزه سال 2016 همه پرسی رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا برگزار شد — یک مهمانی خصوصی در خیابان داونینگ یک ساعت پیش بینی شده بر روی دیوار در خارج از شمارش پایین به دقیقه به خروج.

در یک آدرس به ملت او مورد ستایش قرار داد یک “عصر جدید از همکاری دوستانه” با اتحادیه اروپا در حالی که بریتانیا طول می کشد یک نقش بیشتری در صحنه جهانی است.

جانسون اذعان کرد ممکن است وجود داشته باشد “برجستگی در جاده پیش رو” اما پیش بینی کرد این کشور می تواند آن را یک “موفقیت خیره کننده”.

“مهم ترین چیز برای گفتن امشب این است که این است پایان رسید اما در آغاز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ،

– اختلافات عمیق –

با این حال, مبارزه با تروریسم در اروپا در معرض اختلافات عمیق در جامعه و بسیاری از ترس عواقب پایان 47 سال روابط خود را با نزدیکترین همسایه است.

برخی طرفدار اروپایی از جمله بسیاری از 3.6 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا را ساخته اند که زندگی خود را در انگلستان مشخص شده که مناسبت با جدی شمع روشن vigils.

وجود دارد یک فضای حزن انگیز در میان مسافران در یکی از آخرین کشتی به ترک سرزمین اصلی اروپا و 42 کیلومتر (26 مایل) سفر در سراسر کانال انگلیسی قبل از Brexit.

“آن بسیار افسرده چه امروز اتفاق می افتد گفت:” آلسیو Bortone است که در انگلستان زندگی می کردند برای مدت 10 سال.

مبارزه با تروریسم در اروپا نیز باعث روح جستجو در اتحادیه اروپا در مورد آینده اش پس از از دست دادن 66 میلیون نفر, جهانی دیپلماتیک بزرگ-hitter وظیفه و نفوذ از شهر لندن مرکز مالی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف آن به عنوان یک “تاریخی علامت هشدار دهنده” است که باید نیروی اتحادیه اروپا و آن باقی مانده سازمان ملل از بیش از 440 میلیون نفر از مردم به توقف و تأمل.

نهادهای اتحادیه اروپا در اوایل شروع به از بین بردن Britains قرمز و سفید و آبی پرچم در بروکسل پیش از طلاق است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام “sea-change” برای بلوک.

– شوک بزرگ –

در حالی که طلاق از نظر توافق کرده اند, بریتانیا هنوز هم باید اعتصاب یک معامله در آینده روابط با اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری.

هر دو را به مجموعه ای از خود مذاکره موقعیت دوشنبه.

گرفتن این دور شده است پس از سانحه روند.

بریتانیا در برابر بسیاری از اتحادیه اروپا پروژه ها در طول سال به دلیل خودداری از پیوستن به پول واحد و یا شنگن باز سفر منطقه و خطر سقوط رهایی پیدا طولانی در مورد شکایت بروکسل بوروکراسی.

نگرانی در مورد مهاجرت دسته جمعی اضافه شده سوخت بیشتر به Brexit مبارزات انتخاباتی در حالی که برای برخی 2016 رای فرصتی بود برای تنبیه دولت برای سال ها از کاهش هزینه های عمومی.

اما نتیجه هنوز یک شوک بزرگ.

آن را به راه انداخته هرج و مرج سیاسی جرقه سال از سمی استدلال که فلج مجلس و مجبور به استعفا از نخست وزیر دیوید کامرون و ترزا ممکن است.

جانسون آورده پایان دادن به آشفتگی در تعیین کننده پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر که به او اکثریت مجلس او نیاز به تصویب خود را Brexit معامله است.

– خداحافظ و موفق باشید –

اما انگلیسی ها باقی می ماند به عنوان تقسیم آنها به عنوان نزدیک به چهار سال پیش زمانی که 52 درصد رای به ترک و 48 درصد رای به ماندن در اتحادیه اروپا.

“ظهور و درخشش… آن شکوه new Britain” گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا-حمایت از دیلی اکسپرس. من روزنامه, در مقابل, با عنوان: “بعد چه؟”

در اسکاتلند که در آن اکثریت رای به ماندن در سال 2016 Brexit زنده کرده است خواستار استقلال است.

اولین وزیر Nicola Sturgeon در توئیتر خود نوشت: “اسکاتلند را به قلب اروپا به عنوان یک کشور مستقل — #LeaveALightOnForScotland.”

در ایرلند شمالی — به زودی به اتحادیه اروپا frontier — نگرانی وجود دارد Brexit می تواند بی ثباتی سخت-برنده صلح پس از چند دهه از جنگ بیش از حکومت بریتانیا.

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney در توئیتر خود نوشت: “خداحافظ و موفق باشید.”

– خوشحالم که خود را بیش از

جانسون یک polarising شکل متهم glossing بیش از پیچیدگی خروج از اتحادیه اروپا ساخته شده و هیچ ظاهر عمومی در روز جمعه و اجتناب از هر گونه مراسم که ممکن است باعث تشدید اختلافات.

او میزبان ویژه در جلسه هیئت دولت در شمال شرقی شهر ساندرلند بود که برای اولین بار اعلام کرد برای مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 در حالی که خیابان داونینگ شد روشن در رنگ های اتحادیه جک پرچم.

میلیون ها نفر از یادبود 50 پنس سکه را نیز صادر شده است.

آن یک داستان متفاوت در نزدیکی میدان پارلمان و در جای دیگر در سراسر کشور.

در “بزرگ Brexit باش” در مرلی شمال انگلستان ریموند Stott توصیف چهار سال پس از همه پرسی به عنوان “حق بزرگ”است.

“من فقط خوشحالم که خود را بیش از همه. ما پس از خودمان است. ما اصلا نیاز اروپا گفت:” 66 ساله است.

برخی از مهاجران انگلیسی در جنوب اسپانیا در جشن میله اما برای بسیاری از نرم افزار-اروپا جمعه نشانه یک روز آنها امیدوار بودند هرگز نمی خواهد آمد.

“امروز یک روز عزای عمومی گفت:” کاترینا گراهام, 31, ایرلندی زنان فعال حقوق زندگی می کند که در بروکسل در اعتراض در مرکز لندن.

– تجارت ایران loom –

از شنبه, بریتانیا خواهد بود رایگان به اعتصاب معاملات تجاری در سراسر جهان و از جمله با ایالات متحده است.

جانسون داده است خود را فقط در 11 ماه برای مذاکره جدید مشارکت با اتحادیه اروپا را پوشش همه چیز را از تجارت به همکاری های امنیتی-با وجود هشدارهای این هم کافی نیست.

او همچنین در مورد با وزرای خود در روز جمعه یک هدف به دست آوردن 80 درصد از Britains تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجارت آزاد در عرض سه سال یک سخنگوی گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق حامی مبارزه با تروریسم در اروپا و یکی از برترین نمایندگان در روز جمعه مورد ستایش قرار داد یک “هیجان انگیز عصر جدید”.

فرز-jj/spm

نسخه قابل چاپ


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر