بریتانیا اعلام £2.67 میلیون بسته سلامت برای پاکستان برای مبارزه با کروناویروس

کمیساریای عالی بریتانیا Dr مسیحی رادیو اعلام کرد £2.67 میلیون بسته به پاکستان برای مبارزه با کروناویروس در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است. — عکس:توییتر (@CTurnerFCO) از طریق اخبار

کمیساریای عالی بریتانیا به پاکستان مسیحی ترنر اعلام £2.67 میلیون بسته سلامت برای کشور به مبارزه با کروناویروس یک بیماری است که به کشته شدن بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان.

پاکستان ثبت کرده است بیش از 140 مرگ اما کارشناسان اعلام کردند که از ترس این کشور از 215 میلیون نفر می تواند سریع و ویرانگر افزایش به دلیل کمبود زیرساخت های پزشکی و شهرهای شلوغ.

ترنر در یک پیام ویدئویی در توییتر گفت: “امروز انگلستان اعلام سلامت حمایت از £2.67 میلیون دلار به پاکستان برای تشخیص ویروس محافظت از جوامع و کمک بیشتر تحت تاثیر قرار.”

“این یک وضعیت فوق العاده ای که میلیون ها نفر آسیب دیده اند و coronavirus,” او گفت:.

بریتانیا سفیر اشاره کرد که مردم در سراسر جهان خود را تغییر رفتار و رفتار با توجه به این ویروس — اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه.

“ما همچنین repurposing DFID را(اداره انکشاف بین المللی) کار در پاکستان برای کمک به آسیب پذیر ترین,” او گفت:.

ترنر بیان اعتماد به نفس در کشور دانست و گفت که پاکستان تا به حال توانایی برای مقابله و غلبه بر coronavirus بحران است.

“اگر چه ما به لحاظ اجتماعی فاصله ما با هم آمدن” او اشاره کرد.

“ما می توانید تعداد دوستان شما در شرایط دشوار” ترنر اضافه شده است.

پاکستان برای به دست آوردن $1.4 میلیارد دلار در coronavirus کمک از صندوق بین المللی پول

این صندوق بین المللی پول, یک روز زودتر تایید پرداخت US$1.386 میلیارد دلار به پاکستان تحت سریع ابزار تامین مالی به آدرس اقتصادی تاثیر coronavirus شوک.

“در حالی که عدم اطمینان بالا باقی می ماند کوتاه مدت اقتصادی تاثیر COVID-19 انتظار می رود به طور قابل توجهی منجر به بزرگ مالی و تامین مالی خارجی نیاز دارد” بین المللی وام دهنده در بیانیه ای گفت.

نگران صدمه زدن به یک در حال حاضر ضعیف اقتصاد, نخست وزیر, عمران خان تا به مقاومت گسترده در سراسر کشور lockdown اما استان را توقیف مدارس و شرکت ها.

“داخلی مهار اقدامات همراه با رکود اقتصادی جهانی هستند به شدت مؤثر بر رشد و زور زدن تامین مالی خارجی گفت:” جفری Okamoto صندوق بین المللی پول را معاون اول مدیر عامل.

“این را ایجاد کرده است فوری تراز پرداخت ها نیاز به,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im