برایان Kilmeade: خرابکاری می تواند ویران کردن’ جکسون مجسمه ” اما آنها نمی تواند او را پایین

رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade روز سه شنبه گفت که تلاش های مخالفان برای سرنگونی مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون بود نمادی واقعی از قرن نوزدهم رهبر.

“آنها می تواند ویران کردن او اما آنها نمی تواند او را به پایین” Kilmeade گفته فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.”

صبح اخبار میزبان و نویسنده کتاب Jackson به نام رهبر “یک آمریکایی داستان موفقیت” که به دوران پس از او به نام.” (مرتبط: سرنگونی مجسمه های تاریخی ‘سالم عبارت’ خشم)

“به همین دلیل وجود یک مجسمه. شما نمی خواهید به امریکا بهتر است. شما می خواهید به از بین بردن گذشته ما به خاطر آن زندگی نمی کنند تا به رفیع استانداردهای shirtless بازی اسکیت بورد بازهای که می خواهید به درخواست و اعتراض کنید و سعی کنید برای ارعاب خبرنگاران به طور شبانه,” او گفت:.

متعدد مجسمه از چهره های تاریخی شده اند سرنگون سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از یک کمپین برای برجسته کردن اتهام نژادپرستی نظاممند و سفید برتری. معترضان اول هدفمند مجسمه از رهبران مؤتلفه اما به سرعت نقل مکان به دیگر معروف آمریکایی است.

دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio یکشنبه اعلام کرد که مجسمه ای از رئیس جمهور تئودور روزولت می توان از ورودی موزه تاریخ طبیعی. معترضان دوشنبه پاره کردن مجسمه از رئیس جمهور و جنگ داخلی ژنرال Ulysses S. Grant و همچنین آمریکا سرود آهنگساز Francis Scott Key در سان فرانسیسکو. (مربوط به: ‘نه انجام کار خود را’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد DC پلیس به عنوان مؤتلفه مجسمه سرنگون حق در خارج از مقر خود)

Kilmeade اشاره کرد که واشنگتن d. C. پلیس وارد برای متوقف کردن معترضان از پایین آوردن مجسمه هر چند او تعجب آنچه که “آنها در زمان خیلی طولانی است.”

صحبت از کسانی که سعی در پایین آوردن مجسمه او گفت: “این مردم نیست و تلاش برای ایجاد کشور ما بهتر است” و گفت که آنها ممکن است از یادگیری جکسون داستان به عنوان یک انسان که همواره در جنگ و انقلاب به عنوان یک نوجوان و شد “یک وکیل یک دادستان و یک قاضی و یک کنگره عمده کلی … و سپس رفتن به یک دو دوره رئیس جمهور.”

Kilmeade اعتراف کرد که جکسون اشتباهات به عنوان رئیس جمهور اما گفت: “آنها هرگز به ما گفت که مردم ما, مطالعات اجتماعی, کتاب کامل بودند. آنها به ما گفت که مهم آرایشی از امریکا است. امریکا بهتر و بهتر و بهتر. ما هرگز گفت: ما مناسب بود. چه بزرگ در مورد ما به عنوان ما سعی می کنیم به بود و این چیزی است که جکسون بود. جکسون بود everyman.”

FILE PHOTO: Protestors attach a chain to the statue of U.S. President Andrew Jackson in the middle of Lafayette Park in front of the White House in an attempt to pull it down as someone throws a roll of toilet paper at the statue during racial inequality protests in Washington, D.C., U.S., June 22, 2020. REUTERS/Tom Brenner/File Photo

معترضان ضمیمه یک زنجیره به مجسمه ایالات متحده از رئیس جمهور اندرو جکسون در وسط پارک لافایت در مقابل کاخ سفید در تلاش به جلو و آن را به عنوان کسی می اندازد یک رول کاغذ توالت در مجسمه طول نژادی و نابرابری تظاهرات در واشنگتن دی سی, ایالات متحده, 22 ژوئن 2020. رویترز/تام برنر/فایل عکس

شرکت میزبان از “فاکس و دوستان” تشویق فعالان در این خیابان به “گرفتن دکترا. همین حالا یک مجسمه. من فقط خیلی خوشحالم که آنها ساخته شده است یک مجسمه به عنوان سخت به عنوان فرد به دلیل آنها نمی تواند او را با زنجیر آنها نمی توانستم او را با طناب. آنها می تواند ویران کردن او, اما آنها نمی تواند او را پایین.”

او به نام جکسون “بسیار ویژه آمریکایی که سزاوار یک مجسمه سزاوار پلاک سزاوار احترام خود را. که همه احترام از ما گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de