برایان Kilmeade مذاکرات در مورد آلامو بازگشایی و آنچه اتفاق افتاده است به خرحمالی

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با نویسنده پرفروش فاکس و دوستان شرکت میزبان و میزبان رادیو برایان Kilmeade خود را در مورد نیویورک تایمز بهترین فروشنده “سام هوستون و آلامو Avengers” coronavirus همه گیر و چگونه دموکراتیک فرمانداران دستور داد که بیمار به خانه های سالمندان را بالا مانند تایید اعتبار.

ما همچنین بحث در مورد مبارزه برای بازگشایی اقتصاد Obamagate, ریاکارانه لیبرال رسانه ها انتقاد و آنچه اتفاق افتاده است به مت خرحمالی و خرحمالی گزارش. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد “دریدن” و مایکل فلین, همه در یک مکان)

گوش دادن به نشان می دهد:

سازمان دیده بان برایان Kilmeade مصاحبه:

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف 100% آلی نفت CBD از زندگی باستانی نفت است. چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت: (مرتبط: رند پل فکر می کند FISA سوء استفاده در برابر تهمت کمپین انجام شد با اوباما ‘اجازه صریح’)

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de