Brexit: نزدیک به 800,000 مسلمانان رای دادند به نفع گفتن ترک رهبران

عکس توسط نویسنده

لندن: نزدیک به 800,000 انگلیس رای به ترک اتحادیه اروپا با نفوذ رهبران ترک کمپین گفته اند.

متی الیوت مدیر عامل شرکت ترک کمپین و pellerin ترک مبارز و مورخ گفت: مخاطبان در یک رویداد در وستمینستر که مبارزه با تروریسم در اروپا یک واقعیت ساخته شده ممکن است با سهم عظیم از مسلمانان است. این رویداد با عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا تحویل داده شده به جشن بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا سازماندهی شده بود توسط کمپین گروه به نام “مسلمانان بریتانیا’. این رویداد با حضور تعداد زیادی از نمایندگان مجلس و بازرگانان لابی و اعضای سعودي, جامعه در بریتانیا.

در میان شرکت کنندگان بودند ژاکوب ریس the lean lab, رهبر مجلس عوام و خداوند جمهور از شورای; Matthew الیوت مدیر عامل شرکت ترک کمپین; pellerin سردبیر در رئیس محافظه کار Saqib Bhatti MP برای مریدن; و همچنین چند تن دیگر مشخصات بالا وزیران.

رئیس اجرایی از مسلمانان انگلیس, Atifa شاه گفت: “این اتاق امروز پر استثنایی مردم آماده بهره برداری موجود و روابط جدید و در دست گرفتن فرصت ها در صحنه جهانی پیشرو در فن آوری و کسب و کار و آموزش و پرورش و انسان دوستی تبادل بریتانیا به دنیا به عنوان مکان شگفت انگیز است.”

عکس توسط نویسنده

Atifa شاه گفت که با مسلمانان داشتند مبارزه کرد و بالا و پایین کشور به مبارزه با تروریسم در اروپا یک واقعیت و اضافه کرد که بوریس جانسون برنده قیمومیت مردم به طور موثر قرار دادن پیام در ساخت بریتانیا بزرگ دوباره.

صحبت کردن به اخباردانیل Hannan که نقشی اساسی در مبارزه با تروریسم در اروپا گفت: “بسیاری از مردم فرض شده است که همه انگلیسی مسلمانان را به حزب کارگر خط اما من فکر می کنم مردم خیلی مستقل تر فکر از آن است. آنها فکر کردن در مورد فرصت هایی که پست-تجارت بریتانیا ارائه می کنند از جمله یک رابطه نزدیک با تمام شبه قاره هند.”

Hannan گفت که بریتانیا از دست داده بود حاکمیت و استقلال در حالی که در اتحادیه اروپا و مبارزه با تروریسم در اروپا داده است بریتانیا این فرصت را برای به دست گرفتن کنترل سرنوشت آن. پیشرو محافظه کار مفسر در سخنرانی خود افزود که “هویت مدنی به جای قومی”.

“مسلمانان بریتانیا نقشی کلیدی در همه پرسی با گرد هم آوردن کسانی که بر این باور است که مبارزه با تروریسم در اروپا ارائه فرصت های مثبت برای انگلستان است. من پشتیبانی Brexit چون من معتقد بودم آن را به بریتانیا بیشتر بین المللی و مشاغل کشور” گفت: Matthew الیوت.

در طول اسراف دریافت برگزار محترم مهمانان نقاشی با خوشنویسی اسلامی با استعداد بود به Daneil Hannan توسط رئیس جمهور از مسلمانان برای بریتانیا افتخار Awan.

افتخار Awan گفت: “ما می خواستیم بریتانیا به طور مستقل در اتحادیه اروپا ما از لحاظ اقتصادی یا سیاسی مستقل است. ما می خواستیم به منظور تعیین قدرت بریتانیا در روابط با دیگر شرکای تجاری و در حال حاضر ما آن را داشته باشد.”

آقای آفتاب Chughtai که در خدمت به عنوان رئیس مسلمانان در بریتانیا ارائه چشم انداز دیگری در مبارزه با تروریسم در اروپا گفت که اتحادیه اروپا از اعمال محدودیت های غیر ضروری در انگلستان به ویژه هنگامی که آن را به مهاجرت. او بر این باور است که پاکستان مهاجر شد و در مواجهه با مشکلات در دعوت از اعضای خانواده خود به انگلستان به دلیل فشار از سوی اتحادیه اروپا اما پس از Brexit وضعیت تغییر خواهد کرد, او گفت:.

Chughtai اضافه شده است که مبارزه با تروریسم در اروپا است که در مورد آزاد تجاری اقتصادی و مالکیت و این مفهوم در ارتباط با اسلامی فلسفه اقتصادی تجارت آزاد و تجارت است. او گفت: اسلام به حمایت از ارزش های رایگان بازار و مبارزه با تروریسم در اروپا بود در مورد آینده این کشور بزرگ است که در ارتباط با آینده ده ها میلیون نفر از مردم از جمله میلیون ها نفر از مسلمانان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma