استراحت برای ضد کا خرابکاری: بازیابی اعلامیه را در خود نگه دارد با توجه به COVID-19 مستند

توسط PTI

لکنو: ضد کا معترضان بودند که در خدمت بهبود اعلامیه به لحن بیش از Rs 1.41 کرور به اتهام آسیب رساندن به دولت خواص در اینجا می توانید تنفس آسان در حالی که به عنوان سفارش قرار داده شده است “در انتظار” از نظر COVID-19 ناشی مستند.

تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) شکست در اوتار پرادش سرمایه در تاریخ 19 دسامبر سال گذشته و دولت خواص آسیب دیده بودند در Khadra, Parivartan چوک Thakurganj و Kaiserbagh مناطق.

وجود دارد آجر-پنبه حلاجی شده و چندین وسایل نقلیه نیز تخریب.

گرفتن قوی داشته باشید از این Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath خواسته بود مقامات به تجزیه و تحلیل خسارت و متوجه پنالتی از کسانی که در این عمل می کند.

“روند برای بازیابی خسارت و اتصال خواص از کسانی که در این دولت سرمایه در انتظار نگه داشته به عنوان تنها فعالیت های ضروری در حال رفتن است. یک بار این مستند این است که بیش از عمل قطعا باید انجام شود” لکنو منطقه دادرس Abhishek Prakash گفت PTI.

دولت خدمت کرده بود اعلامیه به 53 نفر بر اساس گزارش پلیس و مهلت برای بازیابی شد هفته اول ماه مارس و پس از آن فرایند دلبستگی از خواص بود برای شروع.

با توجه به COVID-19 همه گیر در سراسر کشور مستند تحمیل شد برای 21 روز از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

آن تمدید شد آوریل 3 توسط دولت مرکزی.

هر جزئیات در Khadra منطقه 13 معترضان شناسایی شدند و از دست دادن اموال برآورد شد Rs 21,76,000 در حالی که در Parivartan Chowk, 24 نفر شناسایی شدند و از دست دادن برآورد شد Rs 69,65,000.

در Thakurganj منطقه 10 نفر شناسایی شدند و از دست دادن تومان 47,85,800 در حالی که در Kaiserbagh شش معترض بودند شناسایی و از دست دادن وجود دارد Rs 1,75,000.

تمام این 53 نفر بودند خدمت بازیابی اعلامیه توسط دولت و از آنها خواسته شد به واریز مبلغ و یا در صورت اقدام بیشتر.

دولت تا به حال قرار داده تا چند هوردنجس در سراسر لکنو شناسایی کسانی که متهم به خشونت در جریان تظاهرات.

در اللهبد دادگاه عالی این دستور حذف پوستر قرار داده شده توسط اوتار پرادش دولت در لکنو که اطلاعات و عکس از اتهام ‘خرابکاری’ و کارگردانی منطقه دادرس و بخشی کمیسر برای دریافت پوستر و هوردنجس (حذف شده است.

آن را تا به حال مشاهده شده است که با قرار دادن پوستر بود “بی جا دخالت در حریم خصوصی مردم”.

دادگاه عالی بیش از حد زیر سوال برده بود قدرت, Uttar Pradesh دولت قرار داده تا کنار پوستر از کسانی که متهم به خرابکاری و حاضر به دخالت دادگاه عالی را به آنها را پایین.

راس دادگاه گفته بود که دولت این بود که هیچ قانون به عنوان در حال حاضر به اجازه دهید آن را قرار داده تا هوردنجس از کسانی که متهم به خرابکاری.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست ثبت شده توسط اوتار پرادش دولت به چالش کشیدن مارس 9 منظور از اللهبد دادگاه عالی که به کارگردانی دولت برای حذف پوستر.

هوردنجس هنوز هم می تواند دیده می شود در خیابان های شهر ساخت نیت دولت روشن است که آن را stand by آن تصمیم بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im