‘صبحانه باشگاه میزبان می گوید: بایدن عذرخواهی کافی نیست: ‘بهترین عذرخواهی یک, Black Agenda’

“باشگاه صبحانه” رادیو میزبان Charlamagne Tha خدا گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن عذرخواهی کافی نیست.

Charlamagne گفت: بایدن در یک صبح روز جمعه مصاحبه که برخی از رای دهندگان هنوز هم سوال بود که بایدن گفت: “اگر شما نمی دانید که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،” (مرتبط: سی ان ان حاضر به پوشش بایدن را ‘You ain’t سیاه” فک-قطره چکان در هوا)

بایدن در راه برگشت به نظر او ساعت بعد گفت که او “نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل” — اما Charlamagne گفت: MSNBC شادی رید که او می خواست برای دیدن بیش از فقط کلمات از معاون رئیس جمهور سابق.

تماشا کنید:

رید شروع این بخش با پرسیدن که آیا Charlamagne نگران بود که نبود فقط بایدن که حزب دموکرات در سراسر هیئت مدیره ممکن است بانکی در رای به نقطه ای که آنها احساس نمی مانند هر ویژه کمک رسانی و یا دستور کار لازم بود.

“آیا شما نگران آن است که این نگرش است که دموکرات ها در حال بدست گرفتن به سمت جامعه سیاه و سفید؟”

“من می دانم که این نگرش” Charlamagne پاسخ داد. “منظورم این است که چرا من حتی نمی مراقبت در مورد کلمات و خدمات لب و عذرخواهی سرد است اما بهترین عذرخواهی است که در واقع یک دستور کار است. آنها به برخی از سیاست واقعی تعهدات به مردم است.”

Charlamagne در ادامه به استدلال می کنند که پیامدهای نژادپرستی نظاممند تا حد زیادی نهفته درصد از آمریکایی ها در رفاه و آسیب دیده نامتناسب با بیکاری بی خانمانی اعتیاد به مواد مخدر و حتی coronavirus بیماری همه گیر.

“هنگامی که شما سیاه و افرادی که عصب جسارت را کامل صفرا به عمل مانند شهروندان و تقاضای چیزی از رای ما آن را یک مشکل” Charlamagne به این نتیجه رسیدند. “مثل شما رو سفیده گفتن ما را به ماندن در محل ما و شما رو سیاه مردم گفت:” من متوقف در حال حاضر شما در حال رفتن به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب شود.’ آن را برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما جلوگیری از قرار دادن بار بر روی رای دهندگان سیاه به نشان می دهد تا برای دموکرات و شروع به قرار دادن بار بر روی دموکرات ها را به نشان می دهد تا برای رای دهندگان. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im