Brandi Glanville می گوید او و دنیس ریچاردز را “همه چیز” در نهایت پس از فاش کردن جزئیات امر ادعایی

Brandi Glanville گفت که او و دنیس ریچاردز را “همه چیز” هنگامی که او در نهایت نشان داد که اطلاعات خود را از اتهام امر است.

“من تا به حال شده است با [دنیس] و هارون [Phypers, ریچاردز, شوهر] و مانند من می دانستم که آنها درک کرده اند” 47 ساله واقیعت ستاره “زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” به اشتراک گذاشته شده در ظاهر خود را نشان می دهد. نظرات اشاره شد توسط صفحه شش در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده. (مرتبط: جشن Samantha Hoopes تولد با داغترین به نظر می رسد)

“مانند او [دنیس] می تواند با دختران اگر او می خواست به,” او اضافه شده است. “و تا زمانی که شما می دانید, آن را با یک پسر. اولین شب ملاقات ما چیزی اتفاق افتاده است.” (مرتبط: اتمام داغترین به نظر می رسد از 60 جایزه گرمی [نمایش اسلاید])

Glanville ادامه داد: در حالی که توجه به او و دنیس رفت و “شام” به عنوان یک فلاش بک به شب به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

“ما به طور کامل کلیک کنید” برندی به اشتراک گذاشته شده در این قسمت. “ما کاملا به هدر رفته است. ما رفتن به دستشویی و ناگهان ما در حال ساخت است. اما او نبود مثل هارون در آن زمان است.”

“من از آن انتظار نیست,” او اضافه شده است. “من گفتم که من با آن است. من هدر رفته است. شما خیلی. اجازه دهید این کار را.”

این “RHOBH” ستاره در ادامه به توضیح و سپس در مارس سال گذشته “Melrose Place” ستاره بنا به گزارش دعوت Brandi “به مجموعه خود را در شمال کالیفرنیا” و گفت که او “واقعا می خواستم به قطع مقدار زیادی.”

Glanville توضیح داد که او برنامه ریزی شده بود به یک اتاق اما دنیس پیشنهاد او فقط ماندن وجود دارد و او تاشو تخت برای او.

“او میانه و از آنجا با یک دوست و ما پادکست” Brandi گفت: “آن شب برای اولین بار دختران خواب بودند در یک اتاق در طبقه پایین در درب و دنیس تا به حال یک اتاق طبقه بالا. وجود دارد هیچ تاشو تخت به راحتی. و بنابراین من فقط خواب در رختخواب با دنیس.”

واقعیت ستاره گفت: هیچ چیز اتفاق افتاده است اولین شب اما شب دوم او گفت که این دو “من واقعا مست بودند و ما فقط تا f–ked و — درست مثل ما نوع قلاب. ما قلاب.”

زمانی که بازیگران عضو Teddi Mellencamp فشرده او بیشتر اگر آنها فقط بوسید یا نه Glanville توضیح داد که آنها را “همه چیز است.”

Brandi گفت: روز بعد دنیس به او گفت:,” ” بدون توجه به آنچه شما انجام, شما نمی توانید بگویید هارون. او را از کشتن من است.'”

“گفتم:” چه f—k است که اتفاق می افتد در حال حاضر؟'” او افزود: در حالی که توضیح داد که او “هرگز خواب با دنیس اگر من فکر کردم که هارون بود نه خوب با آن است. و او می دانست که من که قرار بود به خارج از شهر ، او می دانست که ما می خواهم ساخته شده قبل از. هیچ سوال در ذهن من است که هارون خوب بود با همه این.”

Glanville به این نتیجه رسیدند که پس از آن “این نوع مانند من هرگز واقعا وجود داشته است. اما پس از آن او خواهد متن من در تماس باشید تا مطمئن شوید که همه چیز حلال. من می خواستم هرگز به دیدن او در این راه دوباره. او ساخته شده من باور دارم که من انجام کاری اشتباه است.”

این همه می آید پس از اخباری درباره اتهام امر در ماه ژانویه است. آیا به عنوان گزارش در مورد “چیزهای وحشی” ستاره راه رفتن به دور از فیلمبرداری پس از مواجه شدن در مورد آن. ریچاردز که گره خورده گره با Phypers در سال 2018 را تکذیب کرد و گفت این اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de