براد Parscale از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر کمپین. لایحه Stepien طول می کشد بیش از نقش

براد Parscale جایگزین شده است به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین توسط زمان معاون مدیر کمپین لایحه Stepien.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تغییر روز شنبه از طریق توییتر و اضافه کرد که Parscale خواهد ماند به عنوان یک مشاور ارشد مسئول “دیجیتال و داده های استراتژی.”

“من خوشحال هستم که اعلام کند که لایحه Stepien ترویج شده است به نقش مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شب چهارشنبه. “براد Parscale است که با من برای یک زمان بسیار طولانی است و رهبری ما فوق العاده ای دیجیتال و داده های استراتژی باقی خواهد ماند که در نقش, در حالی که یک مشاور ارشد به کمپین.”

“هر دوی آنها به شدت درگیر در تاریخی ما 2016 برنده شدن و من نگاه به جلو به داشتن یک بزرگ و بسیار مهم برنده دوم هم ادامه داشته باشد. “این یکی باید خیلی راحت تر به عنوان ما نظرسنجی تعداد در حال افزایش سریع اقتصاد در حال بهتر شدن است, واکسن و درمان به زودی در راه است و آمریکایی ها می خواهند امن خیابان ها و جوامع!”

Stepien یک توافق عمل که موفق سابق جمهوری خواه نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. کریس کریستی مبارزات برای فرماندار به عنوان کاخ سفید مدیر سیاسی و مشاور سابق دموکراتیک-تبدیل-جمهوری خواه نیوجرسی تشکر. جف ون درو 2020 انتخاب مجدد مبارزات قبل از فرض نقش معاون مدیر کمپین در اواخر سال گذشته.

Parscale منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین در ماه فوریه 2018 و نقش کلیدی در تنظیم دیجیتال صندوق جمع آوری دستگاه کمک کرد که کمپین جمع آوری پول زمانی که شیوع کروناویروس در فرد جمع آوری کمک های مالی غیر ممکن است نیویورک تایمز گزارش داد.

“براد و بیل هر دو قهرمانان گمنام کمپین 2016 و به انجام یک کار بزرگ ایجاد زیرساخت برای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی برای سال 2020 نژاد” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر گفت: بار. “با هم هر دو آنها را نقاط قوت منحصر به فرد.”

Parscale شد به طور گسترده ای مورد انتقاد و دچار چه زمان به نام “فانی زخم در نقش” پس از یک ماه ژوئن تجمع در Tulsa, اوکلاهما را دیدم بسیار کوچکتر جمعیت از آگهی. (مرتبط: Geraldo ریورا می بیند بالقوه ‘راه روشن به انتخاب مجدد’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن)

در حالی که رئیس جمهور آغاز شد 2020 نسبتا در جای پای محکم فدرال در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر و تظاهرات و شورش برانگیخت از مرگ جورج فلوید را فرسوده خود را پشتیبانی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چهره دو رقمی کسری در سراسر کشور و از دست دادن تمام میدان نبرد متحده با حاشیه های قابل توجهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im