براد Davison مذاکرات جنون مارس گرفتن لغو می شود و می گوید: “ما هرگز پیدا کردن” چه می توانست

ویسکانسین بسکتبال ستاره براد Davison به نظر می رسید بسیار مثبت هنگامی که بحث در مورد کوروناویروس پایان دادن به جنون مارس در مصاحبه اخیر است.

Badgers وارد B1G مسابقات به عنوان شماره یک تیم در لیگ پس از برنده شدن در این فصل به طور منظم کراوات شکن. ما در ابتدا و آماده برای مسابقات اجرا و به نفع خود عنوان. به جای coronavirus قتل امید میلیون ها نفر از طرفداران. هنوز Davison نیست هزینه های زیادی از زمان منفی بودن.

“کسانی که پاسخ ما در حال رفتن هرگز برای پیدا کردن” Davison گفت: Bucky 5 ماهه در مورد آنچه که اتفاق افتاده است در این مسابقات در یک مصاحبه ارسال شده در روز یکشنبه ، (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

او اعتراف Badgers بودن ملی به نام champs توسط رسانه های مختلف از جمله این یکی ساخته شده او را عاطفی و شاد.

شما می توانید خود را کامل نظرات زیر.

شما می توانید بگویید که از مصاحبه که Davison فقط خارش به عقب بر گردیم در دادگاه و من را سرزنش نیست او یک بیت.

من می خواهم خارش به عقب بر گردیم در دادگاه به عنوان خوب اگر من از او بود. Badgers مسلط شدند پایین کشش و سپس آن را از همه ربوده دور از ما.

در همان زمان, آن مهم است به یاد داشته باشید که ما یک تن را به نگاه به جلو به عنوان Wisconsin Badgers طرفداران بسکتبال است.

ما بازگشت تقریبا کل تیم ما بسته کردن فصل به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است و ما در حال رفتن به یک لعنت تیم خوب در فصل آینده.

من نمی توانم صبر کنید برای دیدن آنچه که ما در فصل آینده. بدون شک وجود دارد گرگ Gard این برنامه در حال حرکت در مسیر درست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>